Wyszukiwałeś:

nawigacja X

becker X

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: nawigacja becker

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Nawigacja dla fanów Ferrari

Niemiecki producent sprzętu car audio przygotował gratkę dla fanów Ferrari.Najnowszy produkt tej firmy o nazwie Traffic Assist Ferrari to kolejnapropozycja z rodziny mobilnych nawigacji, która poza całkiem przyzwoitymifunkcjami dysponuje bardzo ciekawym wyglądem.

 

Citroen idzie swoją drogą

Citroën wprowadza do sprzedaży samochody seryjnie wyposażone w systemnawigacyjno-telematyczny My Way. System ten jest owocem pracy Harmann Beckeropartym na mapach firmy Navteq.

 

Nowa nawigacja Beckera

Firma Harman/Becker prezentuje kolejny model urządzenia nawigacyjnego z seriiTraffic Assist. W Z204 producent ponownie położył nacisk na innowacjeupraszczające obsługę i zwiększające bezpieczeństwo w czasiepodróży.  

 

Becker aktualizuje za darmo

Od 1 grudnia 2009 roku firma Harman/Becker wprowadziła gwarancję darmowejaktualizacji map do najnowszej dostępnej wersji poprzez portal Becker MyXtras.

 

Nawigacyjne nowości od Beckera

Firma Becker wprowadza na rynek dwa nowe urządzenia nawigacyjne: Traffic AssistZ112 i Traffic Assist Z116 – nieduże, wygodne i proste w obsłudze. Sąto pierwsze urządzenia z nowej linii, w których zmieniono obudowę orazrozbudowano funkcje oprogramowania.

 

Nawigacje samochodowe GPS - przegląd nowości 2010

Zbliżający się sezon wakacyjny to prawdziwy okres żniw dlaproducentów nawigacji samochodowych. Postanowiliśmy przyjrzeć siękilku tegorocznym nowościom urządzeń GPS, które dostępne są napolskim rynku. Wszak późniejszy komfort podróży, zaoszczędzonyczas i pieniądze oraz jakość nawigowania, zależą od właściwego wyboruelektronicznej mapy.

 

Nowe nawigacje Becker

Becker Ready 43 oraz Becker Ready 43 Traffic to pierwsze urządzenia z nowejlinii. Te podstawowe modele zostały zaprojektowane dla użytkowników,którzy lubią spontaniczne i niezaplanowane podróże.

 

Nowe nawigacje Beckera dla aktywnych

Becker zaprezentował nową serię urządzeń nawigacyjnych o nazwie Active.Została ona stworzona dla użytkowników, którzy spędzają dużoczasu w samochodzie.

 

Nowe nawigacje od Beckera

Becker Ready 50 CEE i Ready 43 Traffic V2 to urządzenia zaprojektowane dlakierowców z centralnej części Europy. Nie każdy decyduje się najazdę samochodem na długich dystansach, dlatego urządzenia posiadają mapy 19krajów.

 

Nawigacja Becker dla kibica

Becker Football to limitowana edycja urządzeń nawigacyjnych przygotowana zmyślą o fanach wybierających się na Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "nawigacja becker".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019