Wyszukiwałeś:

ngt

. Znaleziono 26 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ngt

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 26 wszystkich):

Mercedes Sprinter NGT

Mercedes wprowadza do sprzedaży dwupaliwowego Sprintera o nazwie NGT.

 

Dostawcze Mercedesy – ekonomia na zielono

Dział samochodów dostawczych Mercedes-Benz koncernu Daimler AG(Mercedes-Benz Vans) podjął wyzwanie polegające na połączeniuwalorów ekologicznych z oszczędnością eksploatacji. W swojej ofercieMercedes-Benz Vans ma teraz nowe modele - Sprinter ECO Start, Sprinter NGT iSprintera hybrydowego, które wkroczyły w fazę klientowskichtestów.

 

Europejski "zielony hit" - Mercedes-Benz Econic NGT

Mercedes-Benz Econic NGT (Natural Gas Technology) – to dzięki napędowiwykorzystującemu biogaz, najbardziej przyjazny dla środowiska pojazd specjalnydo transportu komunalnego i dystrybucyjnego. Nowe Mercedesy we flocie koncernuSita (Suez Lyonnaise des Eaux), zadbają o czyste i ciche centrum Sztokholmu.

 

Mercedes-Benz Econic NGT w ALDI SÜD

Pierwszy ciągnik siodłowy Mercedes-Benz Econic napędzany gazem ziemnym iprzeznaczony do dystrybucji żywności został przekazany grupie ALDI SÜD.Szyty na miarę pojazd o niskiej kabinie łączy ekonomię i ekologię –dzięki temu został oznaczony odznaką “Blue Angel”.

 

Wątek na forum: Mercedes-Benz Econic NGT w nowej roli

"Mercedes-Benz Econic NGT w nowej roli", jak na razie w przyszłości. marko1

 

Gazowe Econiki dla Biedronki

Mercedes-Benz, lider technologii przyjaznej środowisku,  oraz JeronimoMartins, firma dbająca o zrównoważony transport, właściciel sieciBiedronka w Polsce, kontynuują współpracę. Tym razem JeronimoMartins  zdecydował się na zakup dwóch ultraekologicznychsamochodów model Econic NGT. Są to pierwsze w tym sektorze pojazdynapędzane sprężonym gazem ziemnym.

 

Sprinter NGT na Rajdzie ?Blue Corridor?

W zbliżającym się rajdzie Blue Corridor 2012, który rozpocznie sięjuż 8 września w Moskwie, wezmą udział 2 załogi z Polski. Szlakiem Rajduprzejadą reprezentanci Stowarzyszenia NGV Polska, Przemysłowego InstytutuMotoryzacji oraz MB Poznań w dwóch furgonach Mercedes-Benz Sprinter NGT.Każda z załóg pokona 3.930 kilometrów na terenie UniiEuropejskiej, jednocześnie biorąc udział w konferencjach CNG/LNG w Warszawie,Ostravie, Pradze, Paryżu, Brukseli, Essen i Berlinie.

 

Sprintery NGT na rajdzie Blue Corridor 2012

Międzynarodowy Rajd Pojazdów CNG i LNG Blue Corridor dobiegł końca.Wystartowało ponad 20 samochodów o napędzie gazowym – naturalnym(CNG)  i płynnym (LNG) . Na metę w Berlinie przybyły dwa Sprintery NGT(Natural Gas Technology) …  i miały się czym pochwalić.

 

Ekologiczny Mercedes Sprinter NGT na Targach PolEko

Na zbliżających się Międzynarodowych Targach Ochrony Środowiska„PolEko 2012” w Poznaniu Stowarzyszenie NGV Polska wraz zautoryzowanym dealerem Mercedes-Benz, MB Poznań, zaprezentują napędzany gazemziemnym pojazd Mercedes-Benz Sprinter NGT. Znajdzie się on w „MiasteczkuEkologicznym”, miejscu prezentacji ekologicznych i oszczędnychrozwiązań w zakresie transportu opartego na gazie ziemnym.

 

Econic NGT z normą Euro VI

Rok temu Mercedes zmodernizował kompleksowo swój pojazd dystrybucyjnyEconic, wprowadzając do oferty m.in. nowe diesle. Teraz przyszedł czas nawersję Econic NGT, która otrzymała nową, 6-cylindrową jednostkę nagaz ziemny.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018