Wyszukiwałeś:

niemcy

. Znaleziono 1066 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: niemcy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1066 wszystkich):

Wątek na forum: S46 nie wcześniej niż w 2013 r.

Nie będzie tej trasy, bo rząd nie widzi dalej niż do końca kadencji. Albo zrobią jakieś zalążki, skrawki, kilka obwodnic i dadzą szumną numerację S46. Projekt, że droga ma sięgać tylko do Opola, pokazuje jak ciasne są umysły urzędników, planistów, etc. Z pewnością będzie to też (w planach...

 

Wątek na forum: Z Ameryki do Polski przez Niemcy

To jest wlasnie Polskie myslenie. Nie istotne, ze budzet traci kase a Niemcy sobie zzarabiaja. W Niemczech celnik przychodzi sprawdza czy nr VIN die zgadzaja i nie dydkutuje nad cena zakupu, tylko cli, bo to jest kasa. A Polscy celnicy szukaja dziury w calym i do budzetu wplywow nie ma. Mozna i t...

 

Niemcy się „zbroją”

Polscy kierowcy na ten dzień czekają od dawna. 21. grudnia 2007 roku Polskaprzyjmie porozumienia układu z Schengen. Oznacza to między innymi brakkontroli paszportowej na granicach z pozostałymi krajami Unii Europejskiej orazlikwidację uciążliwych kolejek.

 

Z Ameryki do Polski przez Niemcy

Ministerstwo Infrastruktury pracuje nad projektem ustawy o dopuszczeniupojazdów do ruchu, w którym znajdą się przepisy wprowadzającesięgające nawet 5 tys. euro opłaty za homologację samochodówsprowadzanych np. z USA i z innych krajów spoza UE.

 

Niemcy i Francja dogadały się w sprawie CO2

Jeszcze nie tak dawno oba kraje stały po różnych stronach barykady, ateraz zaczęły mówić jednym głosem. Francja i Niemcy, a więcnajwięksi europejscy producenci motoryzacyjni, uzgodniły wspólnestanowisko w sprawie proponowanych przez Komisję Europejską przepisówograniczających emisję dwutlenku węgla.

 

Polacy zmieniają auta częściej niż Niemcy

Mimo problemów branży motoryzacyjnej, rynek aut premium w Polsce notujewzrosty. Sprzedaż niektórych marek rośnie nawet o kilkanaście procent,a przedstawiciele rynku oczekują, że ten rok będzie jeszcze lepszy. Jakpodkreśla Andreas Biehler, dyrektor BMW Polska, polscy klienci stają siębardziej wymagający i często zamawiają samochody według indywidualnychwymagań. Pomimo kryzysu Polacy zmieniają auta częściej niż np. Niemcy– średnio co 3,5 roku.

 

Prześcigną Niemcy jako największy rynek samochodowy w Europie

Najprawdopodobniej już w 2020 roku Niemcy stracą miano największegoeuropejskiego rynku motoryzacyjnego. Pozycję tę mocno atakuje bowiem Rosja,między innymi dzięki licznym inwestycjom poczynionym przez zagranicznekoncerny w tym kraju.

 

Niemcy blokują głosowanie ws. emisji CO2

Na zamkniętym spotkaniu kraje członkowskie UE po raz kolejny już odwlekłygłosowanie nad zatwierdzeniem porozumienia ws. limitów średniej emisjiCO2 z samochodów na rok 2020. W czerwcu tego roku Parlament Europejski,Komisja i kraje członkowskie zakończyły negocjacje w tej sprawie,potwierdzając cel 95 g CO2/km. Przekłada się on na średnie zużycie paliwa3,8 l/100 km.

 

Koniec szybkiej jazdy na niemieckich autostradach?

Nasi zachodni sąsiedzi mogą się pochwalić nie tylko dużo większym rynkiemmotoryzacyjnym, ale przede wszystkim najlepiej rozbudowaną siecią autostrad wEuropie, po których w większości można jeździć bez limituprędkości. Jednak Niemcy szykują zmiany.

 

Wątek na forum: Busy Polska - Niemcy

Jakie firmy transportowe za granicę polecacie? Chodzi mi głównie o [url=http://busyarmar.pl/busy-niemcy-polska/]busy niemcy polska[/url] i odwrotnie. Domestos

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022