Wyszukiwałeś:

niezawodne X

modele X

. Znaleziono 41 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: niezawodne modele

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 41 wszystkich):

Najbardziej niezawodne marki i modele

Już po raz trzeci z rzędu Honda okazała się bezkonkurencyjna wśródproducentów oferujących najbardziej niezawodne auta flotowe.

 

Buick i Jaguar najbardziej niezawodne w USA

Według najnowszego rankingu najbardziej niezawodnych samochodówprzeprowadzonych przez J.D. Power and Associates na czele znalazły się ex equomarki Buick oraz Jaguar.

 

Najbardziej niezawodni według ADAC

Niemiecki automobilklub ADAC opublikował najnowszy raport awaryjnościsamochodów. W rankingu ADAC 2008 najlepsze okazały się niemieckie auta,a najwięcej powodów do zadowolenia może mieć Audi.

 

DEKRA 2009, czyli najmniej i najbardziej awaryjne modele

Po raz kolejny publikujemy na naszych stronach jeden z najbardziej rzetelnychraportów usterkowości, bazujący na 15 milionach przebadanychsamochodów osobowych przez niemiecką organizację DEKRA. Sprawdź, jakiemodele okazały się najmniej awaryjne, a kupno których grozi częstsząwizytą w serwisie.

 

Renault tłumaczy się Niemcami

"To nie my mówimy, że nasze samochody są tak niezawodne jakniemieckie. To mówią Niemcy" – to hasło nowej kampaniireklamowej Renault. Kampania prasowa w dziennikach, tygodnikach i magazynachmotoryzacyjnych ma na celu poinformowanie o bardzo dobrych wynikachsamochodów Renault w niemieckich badaniach niezawodności.

 

Które auta psują się rzadziej, a które częściej? [VIDEO]

Jeśli zastanawiasz się nad kupnem samochodu używanego i boisz się, żetrafisz na wyjątkowo awaryjny model, to ten artykuł jest właśnie dla Ciebie.Jak co roku, jako jedyni w polskim Internecie, prezentujemy szczegółowewyniki raportu awaryjności DEKRA, które pozwolą poznać najmniej inajbardziej awaryjne modele dostępne na rynku.

 

Te auta psują się najrzadziej

Opel Insignia okazał się najmniej awaryjnym modelem w najnowszym raporcieawaryjności DEKRA 2011. Tuż za jego plecami, z niewiele większym odsetkiemusterek, znalazły się Ford Fiesta i Toyota Prius. Z kolei najlepszym wkategorii "Bester aller Klassen" okazało się, już po raz trzeci zrzędu, Audi A6. Ranking generalnie zdominowały modele niemieckiej produkcji,które okazały się najlepsze w 18 z 24 ocenianych kategorii.

 

Najbardziej niezawodne auta - raport TUV 2014

Modele niemieckich producentów oraz Toyota to najwięksi zwycięzcynajnowszej edycji raportu usterkowości przygotowanego na podstawie badańtechnicznych przeprowadzonych przez specjalistów z TUV, czyliniemieckiego Urzędu Dozoru Technicznego. Najmniej usterkowym samochodemosobowym okazał się Opel Meriva.

 

Raport TUV 2015: Niemieckie i Toyoty najmniej awaryjne

Awaryjność jest jednym z najważniejszych czynników branych pod uwagępodczas wyboru samochodu. Zwłaszcza, gdy rozważamy zakup używanego auta.Dzięki specjalistom z TUV jest szansa, że wybierzemy takie modele,które psują się rzadziej.

 

Agila najbardziej niezawodnym autem Wielkiej Brytanii

Agila, znana na Wyspach Brytyjskich pod marką Vauxhall, została uznana najbardziej godnym zaufania autem na tamtejszym rynku przez firmę WarrantyDirect.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "niezawodne modele".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018