Wyszukiwałeś:

niezawodne X

modele X

. Znaleziono 43 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: niezawodne modele

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 43 wszystkich):

Najbardziej niezawodne marki i modele

Już po raz trzeci z rzędu Honda okazała się bezkonkurencyjna wśródproducentów oferujących najbardziej niezawodne auta flotowe.

 

Buick i Jaguar najbardziej niezawodne w USA

Według najnowszego rankingu najbardziej niezawodnych samochodówprzeprowadzonych przez J.D. Power and Associates na czele znalazły się ex equomarki Buick oraz Jaguar.

 

DEKRA 2009, czyli najmniej i najbardziej awaryjne modele

Po raz kolejny publikujemy na naszych stronach jeden z najbardziej rzetelnychraportów usterkowości, bazujący na 15 milionach przebadanychsamochodów osobowych przez niemiecką organizację DEKRA. Sprawdź, jakiemodele okazały się najmniej awaryjne, a kupno których grozi częstsząwizytą w serwisie.

 

Renault tłumaczy się Niemcami

"To nie my mówimy, że nasze samochody są tak niezawodne jakniemieckie. To mówią Niemcy" – to hasło nowej kampaniireklamowej Renault. Kampania prasowa w dziennikach, tygodnikach i magazynachmotoryzacyjnych ma na celu poinformowanie o bardzo dobrych wynikachsamochodów Renault w niemieckich badaniach niezawodności.

 

Które auta psują się rzadziej, a które częściej? [VIDEO]

Jeśli zastanawiasz się nad kupnem samochodu używanego i boisz się, żetrafisz na wyjątkowo awaryjny model, to ten artykuł jest właśnie dla Ciebie.Jak co roku, jako jedyni w polskim Internecie, prezentujemy szczegółowewyniki raportu awaryjności DEKRA, które pozwolą poznać najmniej inajbardziej awaryjne modele dostępne na rynku.

 

Te auta psują się najrzadziej

Opel Insignia okazał się najmniej awaryjnym modelem w najnowszym raporcieawaryjności DEKRA 2011. Tuż za jego plecami, z niewiele większym odsetkiemusterek, znalazły się Ford Fiesta i Toyota Prius. Z kolei najlepszym wkategorii "Bester aller Klassen" okazało się, już po raz trzeci zrzędu, Audi A6. Ranking generalnie zdominowały modele niemieckiej produkcji,które okazały się najlepsze w 18 z 24 ocenianych kategorii.

 

Najbardziej niezawodne auta - raport TUV 2014

Modele niemieckich producentów oraz Toyota to najwięksi zwycięzcynajnowszej edycji raportu usterkowości przygotowanego na podstawie badańtechnicznych przeprowadzonych przez specjalistów z TUV, czyliniemieckiego Urzędu Dozoru Technicznego. Najmniej usterkowym samochodemosobowym okazał się Opel Meriva.

 

Raport TUV 2015: Niemieckie i Toyoty najmniej awaryjne

Awaryjność jest jednym z najważniejszych czynników branych pod uwagępodczas wyboru samochodu. Zwłaszcza, gdy rozważamy zakup używanego auta.Dzięki specjalistom z TUV jest szansa, że wybierzemy takie modele,które psują się rzadziej.

 

Ranking niezawodności wg Consumer Reports

Japońskie auta są najbardziej niezawodne, wynika z danych najnowszegorankingu, opracowanego przez Consumer Reports. Całe podium zajęły marki zJaponii.

 

Najbardziej niezawodne hybrydy

Samochody hybrydowe zdobywają popularność, wypierając powoli z rynku diesle.Które modele z napędem hybrydowym są najbardziej niezawodne?

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "niezawodne modele".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021