Wyszukiwałeś:

niki

. Znaleziono 447 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: niki

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 447 wszystkich):

Wątek na forum: Ford przestawia się na Euro 5

Silnik wyposażony w dwa (lub więcej) dwu gardzielowe gaźniki, przepustnica bezpośrednio sterowana linką, otwarty układ wydechowy, napęd na tył, mechaniczna szpera.... niedługo to będzie tylko w muzeum. Tam też będzie dusza którą powinno mieć auto...... szkoda. aaa

 

Prace Sośnica – Gniazdów za półmetkiem

Zakończył się I etap realizacji remontu drogi wojewódzkiej nr 789 naodcinku Sośnica-Woźniki, o długości 6,7 km. Cała inwestycja obejmującaremont odcinka Sośnica-Gniazdów jest największym kontraktem w historiiZDW w Katowicach. Prace budowlane pochłoną 21,9 mln zł.

 

Remonty mostów w okolicach Częstochowy

Kierowcy poruszający się DK nr 1 w kierunku Częstochowa – Katowice orazna drodze nr 906 Lubliniec – Woźniki muszą uzbroić się wcierpliwość. Drogowcy rozpoczęli remonty obiektów mostowych.

 

Lauda: "Schumacherowi się już nie uda"

Legenda Formuły 1 Niki Lauda postanowił zabrać głos w sprawie przyszłościMichaela Schumachera. Austriak dołączył do krytyków niemieckiegokierowcy, którzy uważają, że obecny sezon w królowej motosportupowinien być ostatnim w karierze "Schumiego".

 

Wątek na forum: radio beta

Witam, mam problem ze swoim radiem Beta w vw sharan. Często bywa tak, że jak włączam radio (bez znaczenia czy włączony silnik czy nie) na wyświetlaczu wszystko działa, ale nie ma głosu. Przełączanie na inne kanały i wciskanie innych przycisków nic nie daje. Zaobserwowałam jedną rzecz, że jak nad ...

 

Ferrari 458 Italia w hołdzie dla Nikiego Laudy

Ferrari postanowiła uhonorować swojego legendarnego kuierowcę, któryw czerwonych barwach w 1975 roku wywalczył dla stajni z Maranello tytuł indywidualnego mistrza świata.

 
 

Znani chętni na budowę A1 Woźniki-Pyrzowice

Otwarto oferty na budowę kolejnego odcinka autostrady A1. Ponad 15-kilometrowyfragment autostrady od węzła Woźniki do Pyrzowic stanowi zadanie Iznajdującej się wśród priorytetów na lata 2014-2020 budowanejautostrady A1 z Rząsawy do Pyrzowic.

 

Wątek na forum: Scenic II 1,6 16V 2005 r. zgasła deska i silnik podczas jazdy , nie można ponownie uruchomić auta.

w dniu dzisiejszym podczas jazdy zgasły wszystkie wskaźniki na desce rozdzielczej i zgasł silnik. Niestety nie można uruchomić silnika ponownie (w ogóle nie reaguje na przycisk START - rozrusznik nie kręci), nie świecą wskaźniki, poza centralnym zamkiem i światłami awaryjnymi nie działa żaden osp...

 

Podpisano umowę na kolejny odcinek A1

GDDKiA podpisała umowę na wybudowanie autostrady A1 pomiędzy węzłamiWoźniki i Pyrzowice. Jeszcze w tym roku Generalna Dyrekcja zamierza podpisaćumowy na realizację trzech kolejnych fragmentów A1 na odcinku od Rząsawdo Pyrzowic.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020