Wyszukiwałeś:

niro

. Znaleziono 36 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: niro

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 36 wszystkich):

Niro, czyli koncepcyjny crossover Kii

O tym koncepcyjnym modelu, który Kia pokaże podczas zbliżającej sięwystawy we Frankfurcie, już informowaliśmy. Dziś wiemy nieco więcej, w tymjak będzie się ten model nazywał. To będzie Kia Niro.

 

Targi IAA: Każdy ma swój własny koncept

Na każdych targach motoryzacyjnych najważniejsze premiery to samochody,które w niedługim czasie wejdą do seryjnej produkcji. Każdy liczącysię producent obok  produkcyjnych wersji pokazuje również autastudyjne. Te mają zaciekawić, zachwycić i pokazać jaka będzieprzyszłość.

 

Kia Niro Hybrid - z dodatkiem elektryczności

Miesiąc luty to gorączka i wyczekiwanie targów motoryzacyjnych wGenewie. Jednak w połowie miesiąca startuje mniej znacząca impreza dla rynkueuropejskiego - Chicago Auto Show. Specjalnie na tę imprezę Kia przygotowała hybrydowego crossovera. Kia Niro Hybrid rzuca wyzwanie dla Mitsubishi Outlandera PHEV.

 
 
 

Kia Niro - ceny w Polsce

Kia Niro to pierwszy crossover koreańskiego producenta z napędem hybrydowym,który trafi na polski rynek. Producent deklaruje zużycie paliwa napoziomie 3,8 l/100 km. W Polsce Niro będzie dostępna w trzech poziomachwyposażenia. Podstawową wersję dostaniemy od prawie 87 tys. złotych.

 
 

Elektryczna Kia Niro EV w 2018 roku w Polsce

Kia zapowiedziała właśnie, że w pełni elektryczna Kia Niro EV pojawi się w polskiej ofercie marki jeszcze w czwartym kwartale 2018 roku. Auto ma mieć450 kilometrów zasięgu.

 

Rekordowy kwartał Kia Motors w Europie

Kia Motors ma za sobą najlepszy w historii kwartał pod względem sprzedażynowych aut w Europie.

 

Najpopularniejsze hybrydowe SUV-y w Polsce

Popularność SUV-ów w ostatnich latach stale rośnie, podobnie jak corazchętniej wybierane są auta z napędem hybrydowym. Które hybrydowe SUV-ysą w Polsce najpopularniejsze?

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020