Wyszukiwałeś:

nissan X

elektryczny X

coty X

car X

of X

the X

year X

samochód X

leaf X

. Znaleziono 6 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: roku.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: nissan elektryczny coty car of the year samochód roku leaf

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Nissan Leaf z nagrodą COTY 2011

W trakcie specjalnej uroczystości zorganizowanej w poniedziałek w paryskimPavillion Gabriel prezes i pyrektor naczelny Nissan Motor odebrał nagrodęprzyznaną firmie Nissan za elektryczny model LEAF - Europejski SamochódRoku 2011.

 

Najlepsze auta 2011 roku

Już wkrótce poznamy modele, które zwyciężą w konkursie na"Światowy Samochód Roku 2011". O specyficznym charakterze tegokonkursu niech świadczy fakt, że o wyborze zwycięzców w czterechkategoriach decydują jurorzy-dziennikarze z sześciu kontynentów.

 

Cóż to był za rok!

Przełom roku to czas na chwilę refleksji, by na spokojnie usiąść i podsumować miniony rok. W przeciągu 12 miesięcy w świecie motoryzacji wydarzyło się wiele i nie mogliśmy narzekać na nudę. Producenci aut postarali się, aby zasypywać nas nowościami i ciekawymi informacjami, dotyczącymi nowych jak i przyszłych modeli. Rok 2011 przyniósłrównież wydarzenia smutne i te, które powodowały, że wświecie czterech kółek robiło się nerwowo. Przejrzeliśmy kalendarzi wybraliśmy te fakty z 2011 roku, które dla nas są najważniejsze lubpo prostu najciekawsze. Oto przed Wami alfabet A.D. 2011.

 

Car of The Year 2012: Znamy finalistów!

Podczas salonu samochodowego w Genewie poznamy tegorocznego zwycięzcę najbardziej prestiżowego konkursu motoryzacyjnego, Car of the Year. Tymczasempoznajmy siedmiu finalistów.

 

Dla kogo i dlaczego Car of the Year 2012?

Przed paroma dniami poznaliśmy finalistów najbardziej prestiżowego naStarym Kontynencie plebiscytu na samochód roku. W batalii o tytuł Car ofthe Year 2012 pozostało już tylko siedem modeli, a my się zastanawiamy,któremu z nich najbardziej należy się ta nagroda.

 

2012: Końca świata nie było - cz.I

Rok 2012 już za chwilę odejdzie w niepamięć, a my oddamy się sylwestrowemuszaleństwu składając sobie życzenia na nowy nadchodzący 2013 rok. Zanimjednak on nadejdzie warto przypomnieć sobie czym zaskoczył nas poprzednik, wktórym zapowiadano koniec rodzaju ludzkiego. Oto część pierwszaprzeglądu najważniejszych wydarzeń minionych dwunastu miesięcy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "nissan elektryczny coty car of the year samochód roku leaf".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019