Wyszukiwałeś:

nissan X

leaf X

. Znaleziono 142 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: nissan leaf

Spróbuj też wyszukać: car of the year 2011 reanult clio

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 142 wszystkich):

Nissan Leaf Samochodem Roku 2011

Nissan Leaf, jako pierwsze w 100% elektryczne auto, zdobył prestiżowy tytułEuropean Car of the Year 2011, a konkurował z naprawdę mocnymi i utytuowanymigraczami na europejskim rynku motoryzacyjnym - drugie miejsce dla Alfy RomeoGiulietta, a trzecie dla Opla Meriva.

 

Nissan Leaf najlepszy na świecie

Elektryczny Nissan Leaf z tytułem Światowego Samochodu Roku 2011. Najlepszymautem sportowym Ferrari 458 Italia, najładniejszym Aston Martin Rapide, zaśnajbardziej ekologicznym Chevrolet Volt. Oto najważniejsze rozstrzygnięciategorocznej edycji konkursu World Car of the Year.

 

Nissan Leaf bardziej europejski

Nissan Leaf, najlepiej sprzedający się obecnie model z napędem elektrycznym,niebawem otrzyma dodatkowe atuty do swojej ręki - większy zasięg ikrótszy czas ładowania.

 

Ponad 100 zmian w Nissanie Leaf

Najlepiej sprzedający się obecnie na świecie samochód z napędemelektrycznym, Nissan Leaf, został poddany licznym modyfikacjom. W sumiewprowadzono ponad 100 zmian, wiele istniejących funkcji udoskonalono, dziękiczemu Leaf będzie jeszcze bardziej wydajny i przyjazny środowisku.

 

Nissan Leaf bez kontroli

Trzydzieści sześć egzemplarzy modelu Nissan Leaf zostanie wezwanych doserwisu japońskiej marki. Powodem nie jest jednak silnik elektryczny izwiązane z nim usterki, a możliwe problemy z układem kierowniczym.

 

Nissan Leaf dostanie większą baterię

Kilka lat temu o Nissanie Leaf było głośno za sprawą tytułu Car of theYear. Po kilku latach od wprowadzenia na rynek japoński producent postanowiłzmienić mu baterię na pojemniejszą.

 

Złoty Nissan Leaf za złoty medal

Cztery lata temu Nissan nawiązał współpracę z Usainem Boltem,który otrzymał model GT-R pomalowany na złoto. Auto zostałozlicytowane za pokaźną sumę. Teraz japoński producent przygotował kolejnezłoto auto dla olimpijczyka.

 

Nissan Leaf najpopularniejszy w Europie

Nissan Leaf jest najczęściej kupowanym samochodem elektrycznym na StarymKontynencie. A to nie jedyny jego sukces.

 

Nissan Leaf z nową, niższą ceną

Nissan Leaf tanieje, i to wcale nie symbolicznie, bo o niemal 40 tys. złotych.Wszystko za sprawą wchodzących niebawem w życie dopłat do aut elektrycznych.

 

Nissan Leaf jako świąteczna choinka

Nissan Leaf to najpopularniejszy na świecie samochód elektryczny. Tuż przed świętami został przystrojony w światełka, ale nie był to cel sam w sobie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "nissan leaf".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020