Wyszukiwałeś:

nissan X

micra X

. Znaleziono 185 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: nissan micra

Spróbuj też wyszukać: nissan micra k11 nissan micra wymiary nissan micra spalanie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 185 wszystkich):

Wszystko o samochodach Nissan Micra

Światową premierę Nissan Micra, pod nazwą March, miał w 1982 roku. Jednak prawdziwa popularność Micry rozpoczęła się wraz z wprowadzeniem pierwszej generacji tego modelu, która pojawiła się na rynku w 1993 roku i zdobyła tytuł Samochodu Roku. Druga generacja Nissana Micry pojawiła się w Europie p...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Active Luxury, czyli najbogatsza Micra

W salonach japońskiej marki dostępny jest już Nissan Micra w najbogatszejwersji wyposażeniowej Active Luxury. Ceny zaczynają się od 53.100 zł.

 

Facelifting Micry

Z okazji zbliżających się piątych urodzin Nissan Micra został poddanydelikatnemu liftingowi. Auto po zmianach będzie można zobaczyć na wystawieIAA we Frankfurcie.

 

Nissan Micra: Mały diabeł

Duża masa dostępnych na naszym rynku samochodów jest wykonana w styluunisex i równie dobrze za ich kierownicą wygląda kobieta jak imężczyzna. Jest jednak pewna grupa modeli, w których przedstawicielpłci brzydkiej może wyglądać, delikatnie mówiąc, niezbytreprezentacyjnie. Właśnie takie zdanie miałem o Nissanie Micra. Zmieniłem jepo tym jak do redakcyjnych testów trafiła wersja 160SR.

 

Pierwsze kilometry z nową Micrą + [VIDEO]

Choć w polskich salonach pojawi się dopiero w listopadzie, już znamy jegoceny i już można składać na niego zamówienia. Nowy Nissan Micrazmienił się - mniej pod względem wizualnym, bardziej technologicznie - choćnadal pozostaje małym, miejskim autem. A my właśnie mieliśmy okazjępokonać za jego kierownicą pierwsze kilometry...

 

Nissan Micra: Na przekór trendom

Był pierwszym japońskim modelem z tytułem Samochodu Roku na europejskimrynku. Poprzednik został jednogłośnie okrzyknięty samochodem dla kobiet.Będąca od listopada na polskim rynku nowa generacja Nissana Micry ani niepodbiła serc jurorów plebiscytu na najlepsze auto, ani też nie jestjuż przypisywana wyłącznie do płci pięknej. Czyżby więc nowa Micra niemiała już żadnych atutów w rękawie?

 

Superoszczędna Micra

Jeśli chcesz mieć oszczędne i ekologiczne auto, a przy tym jesteś fanemmarki Nissan, wcale nie musisz wybierać elektrycznego Leafa. Jużwkrótce Nissan wprowadzi na rynek superoszczędną Micrę DIG-S.

 

Czy warto kupić: Nissan Micra K11 (1992-2002)

Druga generacja Nissana Micry torowała drogę na europejskim rynku nie tylkoinnym modelom tej marki, ale generalnie wszystkim ówczesnym samochodom zKraju Kwitnącej Wiśni. Była pierwszym japońskim modelem z europejskimtytułem Car of the Year. Jako pierwsze japońskie auto poddane zostało testomzderzeniowym Euro NCAP. Dziś wciąż widok kilkunastoletniej Micry K11 nanaszych drogach nie należy do rzadkości.

 

Nissan Micra z nowymi silnikami

Nissan Micra wzbogacił się o nową jednostkę benzynową 1,0 IG-T o mocy 100KM z przekładnią manualną lub automatyczną Xtronic.

 

Nissan Micra z nowymi silnikami

Nissan wprowadza promocyjną ofertę na Micrę z roku produkcji 2019. Miejskimodel otrzymał niedawno nowe silniki.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "nissan micra".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020