Wyszukiwałeś:

nissan X

qashqai X

rynek X

polski X

. Znaleziono 13 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: nissan qashqai rynek polski

Spróbuj też wyszukać: qashqai

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13 wszystkich):

Rabaty wywindują Fiata na sam szczyt?

Volkswagen Golf chyba dobrze poczuł się na czele rankingu Top Ten mojeauto.pl,bo już drugi miesiąc z rzędu uplasował się na pierwszej pozycji. Za jegoplecami Skoda Octavia, ale już tuż za nią Fiaty, które dziękiatrakcyjnym rabatom atakują czołówkę stawki.

 

Nissan Qashqai: crossover po zmianach

Prekursor i lider segmentu miejskich kompaktów - Nissan Qashqai - musisię mierzyć z coraz to liczniejszą konkurencją rynkową. Dlatego teżkonieczne są zmiany, które mają zapewnić mu utrzymanie tej przewaginad rywalami. Na rynek wchodzi właśnie Qashqai po modernizacji.

 

Szóstka Astry

Pierwszy kwartał roku minął pod znakiem dominacji Opla Astry. Równieżi drugi rozpoczął się bardzo dobrze dla tego kompaktowego modelu,który łącznie już szósty miesiąc z rzędu zajął pierwszemiejsce w rankingu najbardziej popularnych aut Top Ten w mojeauto.pl.

 

Octavia nokautuje

Takiej przewagi nad drugim modelem w stawce jeszcze nigdy nie zanotowano whistorii rankingów Top Ten mojeauto.pl. Skoda Octavia w sierpniucieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem Internautów, co może byćzapowiedzią większej liczby odwiedzających salony Skody w kolejnychmiesiącach.

 

Jakie auta kupowaliśmy w sierpniu

W sierpniu liczba zarejestrowanych w Polsce nowych samochodów osobowych idostawczych do 3,5 t wyniosła 23,1 tys., czyli o 4,5 tys. mniej niż w lipcu,ale o 3,5 tys. więcej niż w sierpniu ubiegłego roku. Od początku rokuzarejestrowanych zostało 214,7 tys. pojazdów, czyli o 7,6 tys. więcejniż w analogicznym okresie zeszłego roku.

 

Skoda Octavia Internetowym Samochodem Roku 2010 - raport

W 2010 roku Skoda Octavia powtórzyła sukces sprzed roku i ponownieokazała się najbardziej popularnym modelem w polskim Internecie, zdobywająctym samym tytuł Internetowego Samochodu Roku 2010. Na podium, tuż za plecamikompaktowej Czeszki, uplasowały się w minionym roku Opel Astra oraz DaciaDuster.

 

Nieoczekiwany wzrost sprzedaży

Choć przed 2013 rokiem perspektywy dla rynku aut nowych w naszym kraju byłyraczej pesymistyczne, styczeń zakończył się dość niespodziewanym wzrostemsprzedaży. I to dość znaczącym. Najwięcej w pierwszym miesiącu rokuzyskała Skoda.

 

Wątek na forum: Nissan - Qashqai 2007 1.6

Kupilam 3 letnie auto, jezdze nim juz od kilku miesiecy. Musze przyznac, ze jazda nim to czysta przyjemnosc, cichy latwy do prowadzenia, swietnie sie czyma drogi zwlaszcza przy mokrych nawierzchniach. BArdzo wugodny i magicznie przeszklony dach to bajka. Nie mialam i nadal nie mam najmniejszych p...

 

Sprzedaż nowych aut w Polsce - najlepszy czerwiec od lat

Choć dotychczasowa sprzedaż nowych samochodów w bieżącym roku byładość słaba, to świetny czerwiec pozwolił zakończyć półrocze naplusie. Liderem rynku tradycyjnie pozostaje Skoda, a najchętniej sięgamy po model Octavia.

 

Nissan Qashqai Black Edition - czarna edycja wjeżdża do Polski

Jeden z najlepiej sprzedających się crossoverów w Polsce, NissanQashqai od teraz jest dostępny w Polsce w nowej wersji Black Edition. Jak sama nazwa wskazuje motyw przewodni to kolor czarny.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "nissan qashqai rynek polski".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021