Wyszukiwałeś:

nissan X

qashqai X

wymiary X

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: nissan qashqai wymiary

Spróbuj też wyszukać: nissan qashqai +2 wymiary nissan qashqai

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Nissan Tiida w Polsce

Nie często europejskie prezentacje prasowe nowych modeli odbywają się wPolsce. A szkoda, bo pięknych okolic z pięknymi widokami u nas nie brakuje.Być może właśnie tym kierowali się przedstawiciele Nissana, kiedy namiejsce premiery modelu Tiida wybrali Kraków wraz z jego okolicami.

 

Śladem nowego X-Traila

W najnowszej generacji Nissana X-Trail, który właśnie wchodzi na nasz rynek,można odnaleźć wiele sprzeczności. Niby jest to całkiem nowy samochód, atak naprawdę ciężko na pierwszy rzut oka zauważyć jakiekolwiek zmiany wstosunku do poprzednika. Jednak gdy zagłębimy się w szczegóły odnajdziemysporo elementów, które mają uczynić nowy model jeszcze lepszym.

 

Mały mutant Nissana

Nissan Juke to dość oryginalny i odważny stylistycznie projekt japońskiegoproducenta. Crossover w sportowym stylu pojawi się w sprzedaży na europejskimrynku jesienią 2010 roku.

 

Wiemy, ile kosztuje japoński hit

Znamy już ceny za nową generację Nissana Micra, który to model wchodzido sprzedaży na polskim rynku w listopadzie. Podstawowa wersja Visia kosztowaćbędzie dokładnie 38.900 zł.

 

Nissan Qashqai: Qashqai auto dziwne i obce kierowcy jak jego nazwa

3.75 W tym modelu wszystko zaprojektowane jesttak, jakby ktoś specjalnie chciał coś zepsuć, głównie krwi użytkownikowi.Dwa razy miałem rozciętą głowę klapą bagażnika i ze trzy razy zadrapaneczoło półką bagażnika. Obie te rzeczy otwierają się za mało...

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "nissan qashqai wymiary".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021