Wyszukiwałeś:

nissan X

renault X

smart X

mercedes X

daimler X

infiniti X

. Znaleziono 4 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: nissan renault smart mercedes daimler infiniti

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 4 z 4 wszystkich):

Daimler, Renault i Nissan razem!

Połączeń ciąg dalszy. Już wkrótce w nowych modelach Mercedesaznajdą się jednostki napędowe przygotowane przez alians Renault-Nissan. Zkolei obie te marki będą korzystać z podzespołów opracowanych przezniemiecki koncern. To efekt podpisanego porozumienia o współpracypomiędzy koncernem Daimler AG a aliansem Renault-Nissan.

 

Mercedes coraz bliżej aliansu Renault-Nissan

Zacieśnia się współpraca pomiędzy koncernem Daimler a aliansemRenault-Nissan. Liczba wspólnie realizowanych dużych projektówwzrosła z trzech do dziesięciu, a w Stanach Zjednoczonych ukończono budowęwspólnej fabryki Nissana i Daimlera.

 

Alians Renault-Nissan z Daimlerem zacieśnia się

Francusko-japoński alians motoryzacyjny coraz chętniej spogląda w stronęniemieckiego koncernu i wspólnie planują kolejne przedsięwzięcia.Renault-Nissan wspólnie z Daimlerem wybudują nową fabrykę w Meksyku, wktórej powstawać będą kompaktowe modele Infiniti oraz Mercedesa.

 

Współpraca Daimlera i aliansu Renault-Nissan nabiera tempa

Podczas wystawy w Paryżu władze koncernu Daimler oraz aliansu Renault-Nissanpoinformowali o kolejnych wspólnych przedsięwzięciach, jakie zostanąpodjęte w niedalekiej przyszłości.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "nissan renault smart mercedes daimler infiniti".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019