Wyszukiwałeś:

note

. Znaleziono 163 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: note

Spróbuj też wyszukać: note 1 4 Nissan note mazda 2

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 163 wszystkich):

Wątek na forum: NISSAN NOTE A GOLF

Chciałem zakupić GLOGA IV lub V . Pojeździłem notkiem pojezdizlem golfem w salonie na testowych .... wybrałem NOTE NISSANA .... jest wyższy , wsiada sie lepiej bo fotele troszke wyzej , wsiadanie na tylną kanapę ułatwione drzwi szeroko sie otwierają , oś tylna oddalona co sprawia ze wygodni...

 

Nissan Note z awarią

2 489 egzemplarzy najnowszego modelu Nissana Note musi trafić do serwisów wcałej Europie. Powodem jest wykryta usterka w systemie mocowania fotelikówdziecięcych Isofix.

 

Note najlepszym supermini MPV

Nissan Note, jeden z najnowszych modeli japońskiego koncernu, już jestnagradzany. I to w jednym z najbardziej prestiżowych brytyjskich konkursówAuto Express New Car Honours.

 

Nissan Note: Becikowiec

Stale rosnąca i wymagająca jak nigdy dotąd konkurencja w segmencie Bspowodowała, że producenci samochodów zmuszeni są do wymyślanianowych atrakcyjnych rozwiązań dla swoich produktów. Jednym z takichpomysłów było stworzenie niejako dedykowanego podsegmentu klasy B,której odbiorcami mają być młode małżeństwa posiadające potomstwo.Samochodem, który ma sprostać potrzebom pasażerów, tych dużychi tych małych jest Nissan Note, który nie tak dawno pojawił się natestach w naszej redakcji.

 

100 tysięczny Nissan Note

Minął już ponad rok, odkąd Nissan Note zadebiutował na europejskim rynku.Kilka dni temu w historii tego modelu pojawił się pierwszy kamień milowy.Otóż japoński producent wyprodukował niedawno egzemplarz samochodu z numerem100.000. Dzięki temu wynikowi osiągnął on trzecią lokatę w swoimsegmencie.

 

Gruntownie odmieniony Note

Dostępny w sprzedaży od stosunkowo krótkiego czasu, bo od nieco ponaddwóch lat, Nissan Note doczekał się już kuracji odświeżającej. Poraz pierwszy małego minivana Nissana po tym zabiegu będzie można zobaczyć nawystawie paryskiej.

 

Nissan Note: Dla kierujących się rozsądkiem

O takich autach zwykło się mawiać, że są przeznaczone dla rodzin,które jednak nie mogą sobie pozwolić na większy, a tym samym droższymodel. Czy więc stosunkowo małe auto, jakim bez wątpienia jest Nissan Note,może zaliczać się do grona aut rodzinnych, czy jest to jednak tylko zwykłamarketingowa "ściema"?

 

Wątek na forum: NOTE - czy kupić? Chętnie pomogę.

Zgadzam się też jestem posiadaczem NOTE. Miałem ciężkie dylematy, ale sprzedawca z salonu NISSAN na Wawerze (Signella) przekonał mnie. W momencie zakupu nie byłem do końca przekonany. Teraz już wiem, że by to dobry wybór. matrixxx

 

Nissan Note po raz drugi

W Genewie Nissan zaprezentuje drugą generację modelu Note. Auto z segmentu Bpochodzące z kraju kwitnącej wiśni posiada teraz bardziej dynamiczniejsząlinię nadwozia.

 

Znamy ceny nowego Nissana Note

Choć sprzedaż nowej generacji Nissan Note na polskim rynku ruszy pełną parądopiero w październiku, już teraz znamy ceny tego modelu. Za podstawowąwersję, pod maską której pracuje 80-konny silnik 1.2, będzie trzebazapłacić minimum 43.990 zł.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020