Wyszukiwałeś:

nowe X

radiowozy X

. Znaleziono 62 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: nowe radiowozy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 62 wszystkich):

Wątek na forum: Policja w Jeepach

W sumie, to jak na radiowozy, to niezłe, ale... "Nowe radiowozy posłużą policjantom do patrolowania trudno dostępnych miejsc, miedzy innymi w górach i nad morzem." - pytam, od kiedy Bydgoszcz, Warszawa czy Łódż są w górach lub nad morzem?!... Wiem, wiem, jest przecież "między innymi", ale po...

 

260-konne radiowozy na drogach Warmii i Mazur

Uwaga kierowcy. Jeszcze w tym roku na drogach województwawarmińsko-mazurskiego pojawi się 12 kolejnych nieoznakowanych i mocnychradiowozów, które dzięki wyposażeniu w videorejestratory mająbyć skuteczną bronią do walki z piratami drogowymi.

 

Nowe radiowozy w USA

Ford Crown Victoria w policyjnych barwach to już niemal jedna z ikonStanów Zjednoczonych, podobnie jak żółte nowojorskietaksówki i czarne wozy FBI. Niestety te czasy odchodzą i szykują sięduże zmiany.

 

Mazowiecka policja w Hyundaiach

Już niebawem na drogach całego Mazowsza będzie można zobaczyć najnowszeradiowozy mazowieckiej policji. Policjanci z "drogówki" i"patrolówki" (w KWP z siedzibą w Radomiu) do swojej dyspozycjiotrzymają Hyundaie i30CW.

 

Nowe Mercedesy dla łódzkiej policji

Pierwsze oznakowane Mercedesy Sprintery trafiły już w ręce łódzkichpolicjantów. Nowe furgony zastąpią wysłużone Volkswageny T-4. Będąz nich korzystać funkcjonariusze Oddziału Prewencji Policji w Łodzi. W sumiew całym kraju będzie jeździło 600 takich maszyn, dostosowanych do potrzebsłużby.

 

Opel Insignia w służbie policji

Insignia zasili flotę radiowozów Komendy Głównej Policji.Pierwsze radiowozy wyjadą na drogi we wrześniu tego roku.

 

Kolejne cee'dy dla warszawskich policjantów

Policjanci ze stołecznej komendy otrzymali nowe radiowozy. Są to Kie cee'd,wybrane w wyniku przetargu, których zakup dofinansował budżet miastastołecznego Warszawy.

 

Nowe radiowozy dla Kielc

Policjanci z jednostek powiatu kieleckiego otrzymali do swojej dyspozycji noweOple Corsy i Kie cee'd - łącznie 14 nowych radiowozów.

 

100 milionów na nowe radiowozy

W budżecie na przyszły rok ministerstwo spraw wewnętrznych przewidziało 400mln zł na zakup sprzętu podległym sobie służbom, z czego 100milionów zostanie przeznaczonych na wymianę policyjnej floty.

 

Policja dostanie 1600 nowych pojazdów

Jeszcze w tym roku polska policja wzbogaci się o nowe radiowozy. Będzie ich wsumie 1600, a łączny koszt ich zakupu wyniesie nieco ponad 100 mln zł.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "nowe radiowozy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019