Wyszukiwałeś:

nowy X

odcinek X

. Znaleziono 511 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: nowy odcinek

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 511 wszystkich):

Najdroższy odcinek A-4

Pod koniec stycznia 2005 r zakończony został jeden z najtrudniejszych inajdroższych etapów w budowie autostrady A-4. Oddany do użytkowania odcinekA-4 Chorzów Batory - Gliwice Sośnica liczy około 16 km.

 

Nowy wariant S7 odcinka Chęciny - Jędrzejów

Będzie nowy fragment jednego z wariantów przebiegu odcinka Chęciny– Jędrzejów drogi ekspresowej S-7. Kielecki oddział GeneralnejDyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad złoży w Regionalnej DyrekcjiOchrony Środowiska nowy wniosek o decyzję o środowiskowych uwarunkowaniachzgody na realizację inwestycji . Przy założeniu, że nowa decyzjaśrodowiskowa zostanie wydana w 2010 roku można przypuszczać, że latarealizacji inwestycji to 2012-13. Pozostałe świętokrzyskie odcinki S-7 sąplanowane do realizacji do 2012 roku – zapewniają drogowcy.

 

I transza kredytu na A2 Świecko – Nowy Tomyśl

Autostrada Wielkopolska II SA otrzymała I transzę kredytu na budowę ieksploatację autostrady płatnej A2 Świecko – Nowy Tomyśl (105,9 km).Ukończenie budowy i oddanie autostrady do eksploatacji planowane jest na koniec2011 r.

 

Nowy odcinek tygodnika już jest

Witamy w kolejnym odcinku tygodnika motoryzacyjnego portalu Mojeauto.pl –„Piąte koło”. A dziś w programie między innymi: „Rajdowydebiut mojeauto.pl”, „Kilka tricków na mniejszespalanie” i „Nowe BMW M5 na horyzoncie”.

 

Otwarty nowy odcinek obwodnicy Wrocławia

W dniu dzisiejszym (piątek) do użytku oddany został kolejny, północnyodcinek Autostradowej Obwodnicy Wrocławia od węzła Północ dołącznika Długołęka.

 

Ogłoszono przetarg na kontynuację budowy autostrady A4

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ogłosiła przetarg nakontynuację budowy 21 km odcinka autostrady A4 Brzesko –Wierzchosławice. Odcinek A4 Brzesko-Wierzchosławice to środkowy odcinekpowstającej autostrady A4 w woj. małopolskim. W lutym z budowy tego odcinkawycofało sie polsko-macedońskie konsorcjum firm NDI i SB Granit. Terazotwarcie ofert przewidziane jest na 19 sierpnia.

 

Nowe kilometry autostrady A1 czekają na kierowców

14 października około godziny 19 pierwsze samochody przejadą kolejnymodcinkiem autostrady A1 pomiędzy Grudziądzem a Toruniem.  KoncesjonariuszGTC i Generalny Wykonawca Skanska-NDI wyprzedzili harmonogramy i trasę oddaliponad dwa miesiące wcześniej niż zapowiadali. Budowa 62 kilometrówdrogi kosztowała ponad 700 mln euro. Nowy odcinek autostrady A1 w połączeniuz oddanym wcześniej odcinkiem z Rusocina k. Gdańska do Nowych Marz k.Grudziądza będzie liczył juz ponad 150 km. Dzieki autostradowej arteriiprzejazd z Torunia do Gdańska będzie teraz możliwy w nieco ponad godzinę.Przez pierwsze 90 dni przejazd nową trasą będzie bezpłatny. Od 14 styczniaza podróż z Torunia do Trójmiasta trzeba będzie zapłacić 29,90zł.

 

Przez granicę w Świecku dwójką w nowej odsłonie

Autostrada A2, której lubuski odcinek już lada dzień zostanie oddany doruchu, kończy się 2 km przed granicą w Świecku. I co dalej? Bez obaw, droganie kończy się w polu. Wzorowo i na dodatek w nowatorskiej technologiiwyremontowany został odcinek krajowej „dwójki”, naktóry niemal niezauważalnie zjedziemy z autostrady - zapewnia GeneralnaDyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

 

A2 - największy projekt autostradowy

1 grudnia, tuż po północy, Autostrada Wielkopolska II (AWSA) oddała dopublicznego użytku odcinek autostrady A2 Nowy Tomyśl – Świecko. 11 mlnton materiałów, 9 mln godzin, 2,5 tysiąca pracowników i rekord wprzedterminowej realizacji budowy autostrady w Polsce. To największy projektinfrastrukturalny w Polsce i jeden z największych w Europie zrealizowany na takdługim odcinku o dł. ponad 105 km przez jednego wykonawcę w nawierzchnibetonowej. Oddawany do użytku odcinek o długości 105.6 km został wybudowanyw ciągu 866 dni za łączna kwotę prawie 6 mld zł (1,3 mld euro). Inwestycjazostała zrealizowana w ramach Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, stając sięflagowym projektem programu.

 

Nową drogą S74 z Kielc do Cedzyny

Nowy wylot drogi ekspresowej S74 z Kielc do Cedzyny  w kierunku Lublina iRzeszowa ma blisko 7 kilometrów (w granicach miasta - 2,7 km, pozagranicami Kielc – 4,1 km). Przedsięwzięcie zakładało  budowęwęzła z tunelem w ciągu kieleckiej ulicy Świętokrzyskiej czyli drogi 74 podAleją Solidarności czyli pod drogą krajową 73. W ramach inwestycji powstałarównież nowa dwujezdniowa droga będąca przedłużeniem ulicyŚwiętokrzyskiej w kierunku Cedzyny.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "nowy odcinek".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019