Wyszukiwałeś:

nowy

. Znaleziono 21165 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: nowy

Spróbuj też wyszukać: nowy opel astra łochów 1PQ69K655 RP11

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 21165 wszystkich):

Budowa A2 Świecko – Nowy Tomyśl dopiero w lipcu

Budowa blisko 106 km odcinka autostrady A2 do granicy zachodniej ruszy dopiero wwakacje. Koncesjonariusz Autostrada Wielkopolska SA zapewnia jednak, że odcinekautostrady A2 Nowy Tomyśl – Świecko zostanie oddany do użytku przedmistrzostwami EURO 2012.

 

I transza kredytu na A2 Świecko – Nowy Tomyśl

Autostrada Wielkopolska II SA otrzymała I transzę kredytu na budowę ieksploatację autostrady płatnej A2 Świecko – Nowy Tomyśl (105,9 km).Ukończenie budowy i oddanie autostrady do eksploatacji planowane jest na koniec2011 r.

 

Wątek na forum: Nowy Passat B7 już w salonach. Od 85.290 złotych.

Nowy-stary passat wersja 6.5 ale i tak mi się podoba :) ~Kerownik

 

Nowy silnik w Jaguarze XF

Przygotowywany właśnie facelifiting modelu XF to nie jedyna zmiana, dotyczącaauta - trafi do niego także nowy silnik.

 

Nowy Crafter

Volkswagen Crafter jest jednym z najlepszych samochodów w segmencie autdostawczych do 3,5 tony.Jego nowoczesne, 4-cylindrowe silniki TDI dbają oniewielkie zużycie paliwa i niskie koszty eksploatacji oraz o przyjemniejsząjazdę i większą ładowność. Nowy Crafter jest nawet o 33 procentoszczędniejszy od poprzednika. Najbardziej ekonomiczna wersja wyposażona jestw silnik bi-turbo, spala tylko 7,2 l na 100 km i dzięki momentowi obrotowemu owartości 400 Nm zapewnia dynamiczną jazdę.

 

Nowy Actros: większy zasięg, mniejszy apetyt

W teście porównawczym na dystansie 10 tysięcy kilometrówdebiutujący właśnie Mercedes-Benz Actros zmierzył się ze znanym zoszczędności poprzednikiem. Wynik? Nowy model zużywa o 4,5 proc. mniej paliwaprzy spełnianiu normy emisji spalin Euro VI.

 

Nowy model nadzieją Infiniti

W ciągu czterech najbliższych lat japońska marka należąca do koncernu Nissan wprowadzi na rynek nowy model. Infiniti pokłada nadzieję w nadchodzącym modelu licząc na zainteresowanie zwłaszcza ludzi młodych.

 

Nowy spojler dachowy DAFa

Firma DAF wprowadza nowy, lżejszy spojler dachowy. Wyjątkowy mechanizmregulacji umożliwia większy zakres dostosowania, co znacznie ułatwia kierowcyustawienie spojlera na optymalnej wysokości.

 

Nowości A.D. 2013

Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż, a niedługo potem Sylwester i nowy 2013rok. Wraz z nim nowe plany, marzenia, nadzieje... Dla tych, którzyplanują, marzą o zakupie nowego samochodu przygotowaliśmy listę nowości,które w nadchodzących dwunastu miesiącach zadebiutują w polskichsalonach sprzedaży. A wśród nich wiele naprawdę ciekawych modeli...

 

Nowy Superb objawieniem Skody

Szef czeskiego producenta zapowiedział, że nowa generacja Skody Superb będzie"rewelacją". Czy nowy Superb zaskoczy wszystkich?

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022