Wyszukiwałeś:

nysy

. Znaleziono 48 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: nysy

Spróbuj też wyszukać: nysy obwodnica

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 48 wszystkich):

Wątek na forum: Tak dla Nysy, Niemodlin musi poczekać

Czy w związku z koniecznością przejęcia przez GDDKiA finansowania A1 Stryków - Pyrzowice i mniej lub bardziej realną koniecznością oddania ww autobahny przed Euro 2012 nie dojdzie do radykalnych cięć w innych planach w tym obwodnicy Nysy? Czy wszystkie obietnice MI oraz GDDKiA wobec niepoważnego...

 

Obwodnice Nysy i Niemodlina dopiero w 2010

Podczas wizyty w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Opolskiego,wiceminister infrastruktury zapowiedział, że rozpoczęcie budowy obwodnic Nysyi Niemodlina jest planowane na 2010 rok, chociaż trasy nie są uwzględnione wprogramie budowy dróg.

 

Jest decyzja środowiskowa dla obwodnicy Nysy

Regionalna Dyrekcja Środowiska w Opolu wydała decyzję środowiskowądotyczącą budowy obwodnicy Nysy. Decyzja obejmuje wariant VI obwodnicy - byłon rekomendowany przez GDDKiA. Budowa będzie mogła ruszyć jednaknajwcześniej w 2011 roku.

 

Tak dla Nysy, Niemodlin musi poczekać

Opolszczyzna od dawna stara się o budowę obwodnic Nysy i Niemodlina. Nieznalazły się one w programie budowy dróg krajowych na lata 2008-2012.Ostatnio jednak minister Cezary Grabarczyk zapewnił, że budowa obwodnicy Nysyzostanie wpisana do programu budowy dróg krajowych. Obwodnica Niemodlinamusi poczekać.

 

Są widoki na obwodnicę Nysy i Niemodlina

Podpisano promesę na uruchomienie środków na realizację dokumentacjiobwodnic Nysy i Niemodlina. GDDKiA ogłosiła już przetarg opracowaniedokumentacji projektowej obwodnicy Nysy. Jak zapewnił minister infrastruktury -dokumentacja dla obwodnic w  Nysie i Niemodlinie może powstać w ciągudwóch lat  i przeznaczona zostanie na to kwota 15 mln zł.

 

Będą pieniądze na obwodnice Nysy i Niemodlina

Budowa obwodnic Nysy i Niemodlina trafiła już na listę Krajowego ProgramuBudowy Dróg i Autostrad sporządzaną w Ministerstwie Infrastruktury. Narazie nie wiadomo, jaki będzie finalny koszt budowy obydwu obwodnic. Pewnejest, że w co najmniej 80 procentach zostaną wykorzystane środki z puli 28mld Euro zadeklarowanych przez Unię Europejską na program Infrastruktura iŚrodowisko.

 

Planowany przebieg obwodnicy Nysy

Projektowana obwodnica m. Nysa w ciągu dróg krajowych nr 46 i 41zlokalizowana jest na terenie powiatu nyskiego województwa opolskiego iprzebiegać będzie w obrębie gminy Nysy. Tereny zajęte pod obwodnicę toprzede wszystkim tereny upraw rolnych oraz tereny łąkowe.

 

Pod koniec roku przetarg na obwodnicę Nysy

Minister transportu, Sławomir Nowak zapowiedział, że na przełomie listopadai grudnia zostanie ogłoszony przetarg na wybór wykonawcy, któryzbuduje ponad 16-kilometrową obwodnicę Nysy. - Obwodnica ma nie tylkoodciążyć centrum miasta, przez które każdej doby przejeżdża ok. 17tys. aut, ale też skomunikować rozszerzoną Wałbrzyską Specjalną StrefęEkonomiczną – zaznaczył Minister Sławomir Nowak.

 

Przygotowania do budowy obwodnicy Nysy

Dobiegają końca przygotowania do ogłoszenia przetargu na budowę obwodnicyNysy w ciągu dróg krajowych 46 i 41. Drogowcy planuja ogłosić przetargjeszcze w grudniu.

 

Jest zgoda na obwodnicę Nysy

Opolski Urząd Wojewódzki wydał zezwolenie na zaprojektowanie iwybudowanie obwodnicy Nysy w ciągu dróg krajowych 46 i 41. Zgodnie zzałożeniami kierowcy pojadą obwodnicą w drugiej połowie 2017 roku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019