Wyszukiwałeś:

obiekty X

inzynieryjne X

. Znaleziono 439 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obiekty inzynieryjne

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 439 wszystkich):

Wrocław - sezon na remonty

We Wrocławiu rozpoczęły się remonty głównych arterii drogowych. Już terazkierowcy przejeżdżający przez stolicę Dolnego Śląska muszą uzbroić sięw cierpliwość. Będzie jednak jeszcze trudniej.

 

Remonty na czwórce

Od 16 stycznia, w woj. małopolskim zmieniła się organizacja ruchu na drodzenr 4 z powodu rozpoczęcia remontu obiektu mostowego w Jasieniu (modernizacjadrogi na odcinku Targowisko-Tarnów). "Z utrudnieniami na"czwórce" użytkownicy drogi muszą się liczyć do marca 2007roku" - informuje Magdalena Chacaga rzecznik GDDKiA O/Kraków.

 

Poznańskie przebudowy na "5" i "11"

Zarząd Dróg Miejskich w Poznaniu ogłosił przetarg na opracowaniedokumentacji projektowej wraz z realizacją budowy wiaduktu Franowo. Łącznieprojekt przebudowy 4 obiektów inżynierskich wniesie ponad 106 mln zł, z czegodofinansowanie z UE to ponad 79,5 mln zł.

 

Rozbierają Syrenkę

Po czterech latach użytkowania, wojskowy most zwany „Syrenką”właśnie jest rozbierany. Tymczasowa przeprawa w ciągu Trasy Toruńskiejzostała ustawiona przez Zarząd Dróg Miejskich w celu połączeniawęzła Marywilska z węzłem Modlińska. Cały odcinek trasy ekspresowej S8Modlińska-Marki będzie zrealizowany na wiosnę 2012 roku.

 

GDDKiA: autostrada A1 Świerklany - Gorzyczki zgodnie z planem

GDDKiA zapewnia, że budowa autostrady A1 Świerklany - Gorzyczki jestprowadzona zgodnie z pozwoleniem na budowę zatwierdzonym przez wojewodęśląskiego. Nie może być zatem mowy o zagrożeniu budowlanym - chodzi oobiekt mostowy, co do którego uwagi ma wykonawca Alpine Bau.

 

Remont wiaduktów w w Sosnowcu

Rozpoczął się remont wiaduktów w ciągu ul. Baczyńskiego w Sosnowcu.Remont obejmuje trzy obiekty inżynierskie. Prace remontowe polegać będą naczęściowym rozebraniu istniejących wiaduktów, remoncie słupówi filarów oraz ich odbudowy. Mając na uwadze zminimalizowanie utrudnieńruchowych przyjęto rozwiązania projektowe i technologiczne  ingerujące wnajmniejszym stopniu w przepustowość drogi ekspresowej nr 86 i ul.Baczyńskiego, między innymi poprzez wykonywanie prac w etapach.

 

Wiadukty na Andersa gotowe

Pod koniec października otwarto drugi z wiaduktów drogowych i wiadukttramwajowy w ulicy Andersa w Warszawie. Nowe wiadukty kosztowały 79milionów złotych. W ramach inwestycji powstały trzy obiekty - dwa dlaruchu kołowego i oddzielny dla linii tramwajowej.

 

Znikną słynne wiadukty w Tuszynie

Wiadukty drogowe witające od niemal trzech dekad kierowcówwjeżdżających od strony Łodzi na autostradę A1 w kierunku Piotrkowawkrótce znikną.

 

Most w Ropicy Górnej od nowa

Ostatni drewniany most na drogach wojewódzkich w Małopolsce przeszedłdo historii. Na miejscu, uszkodzonego przez powódź w 2010 roku, mostu w Ropicy Górnej w ciągu drogi wojewódzkiej nr 977 powstał nowy,wykonany z żelbetu.

 

Warszawa: Trasa Łazienkowska bez zjazdów na Żoliborz i Wilanów

Trwający od połowy ubiegłego roku remont estakad Trasy Łazienkowej w tenweekend obejmie kolejne obiekty. Dzisiaj (tj. w sobotę) ok. godz. 22.00wyłączone z ruchu zostaną estakady zjazdowe prowadzące od strony PragiPołudnie w kierunku Żoliborza i Wilanowa.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obiekty inzynieryjne".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021