Wyszukiwałeś:

obwo

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwo

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Wątek na forum: 4 mld zł oszczędności na budowie dróg

Tak dla informacji ,poludniowa obwo gdańska to fragment trasy expres. s7 a nie s6. Mam nadzieje że oszczędności pozwola na wybudowanie innych niezbędnych rzeczy ne euro 2012. Mam tu na myśli m.in Trasa Sucharskiego-czyli tunel pod Martwa Wisłą.bez tej trasy wspomniana obwo. pld. Gdańska to jak s...

 

Jak dostać Saaba za darmo?

Nic prostszego. Wystarczy zostać obwoźnym agentem handlowym i przejechaćswoim Saabem z 1989 roku przeszło 1,6 miliona kilometrów. Dla takich klientówszwedzki producent przygotował nie lada atrakcję, o czym na własnej skórzeprzekonał się pewien Amerykanin.

 

60 lat Bulika

Miał wiele imion i przezwisk – bulik, buli, ogórek. VolkswagenTransporter. Mija 60 lat od powstania pierwszych egzemlarzy jednego znajpopularniejszych dostawczaków w historii motoryzacji.

 

Korki paraliżują polskie miasta

Duże miasta w Polsce coraz częściej są paraliżowane przez korki. Dodatkowokoszmarny stan jezdni i chodników to ich niechlubna wizytówka.Niestety mimo inwestycji i stosunkowo dużych nakładów finansowychprzejezdność nie ulega poprawie. Władze miast i drogowcy z tempemremontów i inwestycji nie nadążają za wzrostem ruchu samochodowego,nie wykorzystują skutecznie środków finansowych oraz nie realizujązamierzonych planów.

 

Wątek na forum: Auto dostawcze

Witam, mam prośbę do bardziej doświadczonych kierowców, otóż szukam jakiegoś auta dostawczego; prowadzę działalność gospodarczą polegającą na handlu obwoźnym; więc potrzebuję czegoś nie za dużego, ale i nie zbyt małego. Obecnie posiadam Golfa III combi 1.8 benzyna 1994. Przebieg jest już spory i ...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018