Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Bialej X

Podlaskiej X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Bialej Podlaskiej

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Wątek na forum: Obwodnica Białej Podlaskiej z poślizgiem

A 4 zgorzelec-Bolesławiec z poślizgiem... ROCZNYM @%$! ~driver

 

Wątek na forum: Obwodnica Białej Podlaskiej z nowym węzłem

obwodnica kosztowała 170 mln eur za te pieniądze mamy jeden niepotrzebny wiadukt tam gdzie sprawdziło by się rondo ( co udowodniła budowa bo w tym czasie było rondo i nikt nie zginał przez 2 lata !! , i nie było korków w miejscu gdzie kiedyś nie dało sie włączyć do ruchu)jednopasmowa trasę z mag...

 

Obwodnica Białej Podlaskiej z poślizgiem

Przebudowa obwodnicy Białej Podlaskiej nie zostanie ukończona w zaplanowanymterminie czyli do końca września 2009 r. Nie będzie to jednak wiązało sięz poważniejszymi utrudnieniami dla kierowców korzystających z drogikrajowej nr 2 łączącej wschodnią granicę Polski z zachodnią –zapewnia lubelski oddział GDDKiA.

 

Obwodnica Białej Podlaskiej z poślizgiem

Problemy natury administracyjnej i własnościowej przyczynią się doprzesunięcia terminu zakończenia prac przy przebudowie obwodnicy BiałejPodlaskiej. Nie będzie to jednak wiązało się z poważniejszymi utrudnieniamidla kierowców korzystających z drogi krajowej nr 2 łączącejwschodnią granicę Polski z zachodnią – informuje GDDKiA.

 

Zmiany na drogach w Białej Podlaskiej

Od środy, 14 października, podróżujący obwodnicą Białej Podlaskiejpojadą pod nowym wiaduktem, a tymczasowe rondo zostanie rozebrane. Tym samymwykonawca kontraktu będzie mógł dokończyć nasyp do wiaduktuzbudowanego w ciągu ul. Janowskiej – informuje GDDKiA w Lublinie.

 

Obwodnica Białej Podlaskiej z nowym węzłem

Po kilkunastu miesiącach prac oddano do użytku bezkolizyjny węzeł naobwodnicy Białej Podlaskiej. 16 grudnia Wojewódzki Inspektor NadzoruBudowlanego wydał pozwolenie na użytkowanie węzła i tuż po otrzymaniudecyzji puszczono ruch przez nowy obiekt. W miejscu dawnego niebezpiecznegoskrzyżowania DK2 z ul. Janowską powstał wiadukt i łącznice umożliwiającebezkolizyjną jazdę.

 

Coraz więcej inwestycji na drogach Lubelszczyzny

Budowy i przebudowy dróg krajowych oraz remonty obiektów mostowychna Lubelszczyźnie pochłonęły w tym roku 481 mln zł. W efekcie kierowcyotrzymali 56,8 km nowych nawierzchni dróg, a na kolejnych 12,6 km pracezakończą się w 2010 roku. W budowie są też dwie obwodnice o łącznejdługości 13,2 km, a w przyszłym roku rozpocznie się budowa trasy ekspresowejS17 od Kurowa do Piask (66,8 km) wraz północno-wschodnią obwodnicąLublina.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Bialej Podlaskiej".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019