Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Dobczyc X

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Dobczyc

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Wątek na forum: Za trzy lata obwodnica Dobczyc

1,2km w trzy lata?!! to jakiś absurd!!! Pobijamy wszelkie rekordy w czasowym wymiarze budowy dróg!!! ~Rigodo

 

Szansa dla małopolskich obwodnic

Samorząd woj. małopolskiego zatwierdził listę projektów proponowanychdo realizacji w ramach Programu Operacyjnego „Infrastruktura iŚrodowisko”. Małopolskie przedsięwzięcia będą konkurować złódzkimi, wielkopolskimi i śląskimi w staraniach o pieniądze zdodatkowej puli 600 mln euro.

 

Małopolska bogatsza w obwodnice

Siedem małopolskich obwodnic doczeka się realizacji w ramach programu"Infrastruktura i Środowisko" dzięki dodatkowym funduszom z UE.

 

Małopolska: największa pula na drogi

Przygotowany przez zarząd województwa małopolskiego Wieloletni PlanInwestycyjny zakłada realizację 121 zadań w latach 2007-2013 roku.Priorytetem są inwestycje drogowe, na które przeznaczono blisko 1,7 mldzł z 3 mld zł.

 

Za trzy lata obwodnica Dobczyc

Już za trzy lata pojedziemy nowoczesną obwodnicą Dobczyc. Zarząd DrógWojewódzkich w Krakowie z początkiem września podpisał umowę zwykonawcą inwestycji - firma Mota Engil. Inwestycja zakłada budowę 1,2 kmtrasy wraz budową najdłuższego mostu w południowej Polsce.

 

Powstanie obwodnica Dobczyc

Obwodnica Dobczyc, która powstanie w ciągu drogi wojewódzkiej nr964 będzie przebiegała od północno – wschodniej strony miasta iominie centrum. W ramach tej inwestycji powstanie także most na rzece Rabieoraz estakada dojazdowa. Długość obwodnicy wyniesie ponad 900 m, z czego 180m będzie stanowił most, a estakada ponad 465 m.

 

Nową obwodnicą w Dobczycach

Za 56,5 mln zł w Dobczycach wybudowano nową obwodnicę miasta. To jedna znajważniejszych wojewódzkich inwestycji drogowych realizowanych naterenie powiatu. W efekcie powstał imponujący most o długości ponad 180 moraz estakada dojazdowa.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Dobczyc".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019