Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Frampola X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Frampola

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Kolejny krok na drodze do obwodnicy Frampola

Decyzję o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia polegającegona budowie obwodnicy miasta Frampol w ciągu drogi krajowej nr 74 JanówLubelski – granica państwa  wydał burmistrz Frampola. Obwodnica mawyprowadzić ruch tranzytowy z zabytkowego centrum miasta poza jego granice.Inwestycja ujęta jest w Programie Operacyjnym Rozwój Polski Wschodniej iprzewidziana do realizacji w latach 2011-2012. 

 

Przetargi na budowę obwodnic Frampola i Hrubieszowa

W ramach unijnego programu Rozwój Polski Wschodniej powstaną obwodnicedwóch miast leżących przy drodze krajowej nr 74: Frampola iHrubieszowa. 22 października ogłoszono przetargi nieograniczone na budowętych tras o łącznej długości blisko 14 km.

 

Trzynastu do budowy obwodnicy Frampola

Otwarto oferty na budowę obwodnicy Frampola w ciągu DK74. Oferty złożyłotrzynastu wykonawców. Zamawiający zamierzał przeznaczyć nasfinansowanie prac blisko 56 mln zł. Tymczasem najniższa z ofert opiewa nanieco ponad 33 mln zł, a najwyższa na niemal 50 mln zł. Przetarg zostanierozstrzygnięty jeszcze przed końcem roku.

 

20 miesięcy na obwodnicę Frampola

Za dwadzieścia miesięcy kierowcy skorzystają z obwodnicy Frampola leżącej wciągu drogi krajowej nr 74. Drogowcy podpisali umowę z wykonawcą inwestycji.Wykonawca w ciągu miesiąca rozpocznie prace na realizację których makolejne 18 miesięcy oraz jeden miesiąc na rozliczenie prac. Kierowcy z nowejtrasy skorzystają w połowie września 2012 r. Inwestycja będzie kosztowałałącznie ok. 51 mln zł z czego dofinansowanie unijne wyniesie ok. 27,5 mlnzł.

 

Wystartowała budowa obwodnicy Hrubieszowa w ciągu DK 74

Symbolicznym wbiciem pierwszej łopaty potwierdzono rozpoczęcie budowyobwodnicy Hrubieszowa w ciągu drogi krajowej nr 74. W ramach inwestycjipowstanie obwodnica o długości 9,3 km prowadząca po południowo wschodniejstronie miasta. Jej przygotowanie i budowa pochłonie w sumie 179 mln zł. Pracepotrwają 21 miesięcy.

 

Nowe obwodnice w Polsce Wschodniej

Kończą się budować kolejne obwodnice w Polsce Wschodniej. Jędrzejów,Jarosław, Kurozwęki, Frampol i Olecko wkrótce odetchną od tranzytu.

 

Powstają nowe obwodnice na wschodzie Polski

Na mapie wschodniej Polski powstają nowe kilometry dróg. W większościsą to nowe obwodnice, które wyprowadzają uciążliwy ruch tranzytowy izwiększają bezpieczeństwo. Swoich obwodnic doczekali się już mieszkańcyJędrzejowa, Jarosławia, Frampola i Olecka. Inwestycje realizowane są przywsparciu Programu Rozwoju Polski Wschodniej.

 

W 2012 roku przybyło najwięcej nowych dróg

W 2012 roku oddano do użytku około 740 kilometrów nowych drógkrajowych. Dzięki nowym odcinkom autostrad i dróg ekspresowych kierowcyw krótszym czasie pokonają trasę np. ze stolicy do Łodzi, Wrocławiaczy Gdańska. W mijającym roku Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych iAutostrad wydała na inwestycje około 22 mld zł.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Frampola".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019