Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Gostynina X

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Gostynina

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

Wątek na forum: Obwodnica Gostynina otwarta

To dojazd z Płocka do A1 w kierunku na południe... ~Jotgie

 

Miliardowe plany w mazowieckim

Warszawski oddział GDDKiA w 2006 roku na budowę, rozbudowę oraz utrzymanieinfrastruktury drogowej zamierza wydać łącznie ponad 1.718 mln zł. Dlaporównania w 2005 roku inwestycje zamknęły się kwotą 654,2 mln zł.

 

Plany inwestycyjne Mazowsza na 2007 rok

Mazowiecki Oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradpoinformował o zamierzeniach inwestycyjnych na rok 2007. Według zapowiedziministerstwa transportu w latach 2007-2013 w województwie mazowieckim mapowstać 571 km dróg krajowych.

 

Sierpc będzie miał obwodnicę

Najdalej do 2010 roku zostaną rozwiązane problemy komunikacyjne układudrogowego centrum Sierpca (woj. mazowieckie). Wszystko dzięki planowanejbudowie obwodnicy.

 

Przetarg na obwodnicę Gostynina

Czekająca od blisko 20 lat na realizację inwestycją związana z budowąprawie 9 km obwodnicy Gostynina, staje się coraz bardziej realna. Do przetarguna budowę drogi zgłosiły się cztery firmy.

 

Liczymy na drogi...

Podpisano umowy na ponad 760 km dróg krajowych, w tym na ponad 400 kmautostrad oraz 360 km dróg ekspresowych, obwodnic i dużychprzebudów dróg - wynika z podsumowań ministerstwa infrastrukturyza okres od 16 listopada 2007 r. do 6 kwietnia 2009 r.

 

Obwodnica Gostynina otwarta

Kierowcy mogą już ominąć Gostynin jadąc nowo wybudowaną obwodnicą wciągu drogi krajowej nr 60. Budowa trasy o długości ok. 8, 8 km trwała 2lata. Koszt inwestycji wyniósł ponad 120 mln zł.

 

Wakacyjny raport utrudnień na drogach krajowych

Wakacje to czas urlopów, ale też wzmożonej aktywności ekip budującychi remontujących drogi. Niestety ze zwiększoną aktywnością służbdrogowych, łączą się utrudnienia dla kierowców. Przed wakacyjnąpodróżą warto wziąć pod uwagę lokalne remonty dróg,zamknięte trasy i objazdy i uzbroić się w cierpliwość…

 

Obwodnica Gostynina włączona do ruchu

Oddano do użytku małą obwodnicę Gostynina w ciągu drogi wojewódzkiejnr 265 (województwo mazowieckie). Na jej budowę przeznaczono 43 mln zł.

 

Mała obwodnica w Gostyninie

Modernizacja drogi wojewódzkiej nr 265 w Gostyninie dobiegła końca. 30marca br., powstałą w ramach inwestycji, małą obwodnicę Gostynina nazwanoAleja Stanisława Mikołajczyka.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Gostynina".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019