Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Jarocina X

. Znaleziono 13 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Jarocina

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13 wszystkich):

Wielkopolska chce S11

Budowa drogi ekspresowej S11 jest pomijana w rządowych planach, jednak dziękideterminacji wielkopolskich samorządów ma szansę powstać dużoszybciej. Do 2012 roku planowana jest budowa około 100 km ekspresówki naterenie wielkopolski.

 

Wielkopolska 2010: wielki plac budowy

Dziś w całej Polsce buduje się 250 km dróg ekspresowych, w tym 14 kmto kończąca się już przebudowa "jedenastki" z Poznania doKórnika. Tymczasem drogowcy w samej Wielkopolsce chcą ruszyć w latach2009-2010 z pracami nad 300 km dróg ekspresowych.

 

Jest pozwolenie na budowę obwodnicy Jarocina

Wojewoda wielkopolski  wydał zezwolenie na budowę obwodnicy drogowejJarocina, liczącej w sumie 13 km. Na przełomie roku rozpocznie się procedurazwiązana z wykupem gruntów. Zabezpieczone zostały już środki na tencel.

 

Harmonogram dla obwodnicy Jarocina

Pod koniec grudnia Wojewoda Wielkopolski wydał pozwolenie na budowę13-kilometowego odcinka obwodnicy Jarocina w ciągu drogi ekspresowej S11. Jużwkrótce mają ruszyć wykupy gruntów pod realizację inwestycji. 9stycznia 2012 roku odbyło się spotkanie informacyjne dotyczące budowyobwodnicy Jarocina. Poruszone zostały na nim kwestie wykupu gruntów,wysokości odszkodowań oraz termin budowy obwodnicy Jarocina.

 

Przetarg na budowę obwodnicy Jarocina ogłoszony

GDDKiA ogłosiła I etap  przetargu na budowę obwodnicy Jarocina  wciągu S11 Kołobrzeg – Poznań - Bytom.   Inwestycja będzierealizowana w systemie „Projektuj(optymalizuj) i Buduj”. ObwodnicaJarocina wyprowadzi ruch tranzytowy z miasta dzięki czemu skróci sięczas przejazdu przez Jarocin. Na obwodnicę zostanie skierowany ruch zpozostałych dróg krajowych 12 i 15, które nie będą przebiegaćprzez zwarte ulice miasta.

 

15 firm chce budować obwodnicę Jarocina

W pierwszym etapie przetargu ograniczonego na budowę obwodnicy Jarocinawpłynęło 15 wniosków od firm i konsorcjów. Wykonawcy,którzy pozytywnie przejdą weryfikację wniosków zostanązaproszeni do II etapu przetargu i złożenia ofert cenowych.

 

II etap przetargu na obwodnicę Jarocina

15 wykonawców zostało zaproszonych do składania ofert cenowych nabudowę obwodnicy Jarocina. Na składanie ofert mają czas do 20 maja br.Planowany termin podpisania umowy to III kwartał br. Zakończenie budowy ioddanie drogi do ruchu uzależnione jest od terminu realizacji jaki zadeklarujewykonawca ( 24 lub 27 miesięcy).

 

Trzech chętnych na budowę obwodnicy Jarocina

Do poznańskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradwpłynęły trzy oferty na budowę obwodnicy Jarocina w ciągu drogi ekspresowejS11. Zamawiający na realizację tego zadania przeznaczył 306 mln zł brutto(bez zamówień uzupełniających).

 

Jarocin będzie miał obwodnicę

Poznański Oddział GDDKiA podpisał umowę na budowę obwodnicy Jarocina wciągu S11. Wykonawca - firma Budimex - zadeklarowała 24-miesięczny okresrealizacji zadania. Umowa opiewa na kwotę ponad 293 mln zł brutto.

 

Jest umowa na nadzór nad budową obwodnicy Jarocina

Umowa na budowę obwodnicy Jarocina została podpisana w listopadzie ubiegłegoroku. Teraz poznaliśmy firmę, która będzie pełniła nadzór nadrealizacją tej obwodnicy, a także II etapu obwodnicy Ostrowa Wlkp.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Jarocina".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019