Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Jaworzna X

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Jaworzna

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Jaworzno: Trasa Śródmiejska już otwarta

W ubiegłym tygodniu oddano do użytku nowy ponad 3 km odcinek TrasyŚródmiejskiej w Jaworznie. Trasa znajduje się w ciągu drogi krajowejnr 79 i została wybudowana w ramach drugiego etapu projektu Miasto Twarzą doAutostrady.

 

Jaworzno: obwodnica daje nowe możliwości

Zakończyła się realizacja pierwszych dwóch etapów ObwodnicyPółnocnej miejscowości Jaworzno. Głównym motywem powstaniaObwodnicy Północnej była dalsza przebudowa układu komunikacyjnego wśródmieściu, która ma w przyszłości wyeliminować ruchpojazdów w rynku. Nowa droga, biegnąca od ulicy Krakowskiej do ul.Obrońców Poczty Gdańskiej, umożliwia sprawną komunikację pomiędzycentrum a północnymi dzielnicami miasta.

 

Miasto Twarzą do Autostrady

Inwestycja realizowana w ramach III etapu projektu "Miasto Twarzą doAutostrady", polegająca na budowie obwodnicy Dąbrowy Narodowej wJaworznie, zbliża się do półmetku. III etap projektu MTdA zakładacałkowitą likwidację korków na wjeździe do miasta w DąbrowieNarodowej. W ramach projektu zostanie zbudowany odcinek dwujezdniowej drogiszybkiego ruchu, od ul. Orląt Lwowskich do ul. Wojska Polskiego, o długości2,7 km.

 

Otwarcie obwodnicy Dąbrowy Narodowej

13 grudnia zostanie oddana do użytku nowo wybudowana obwodnica DąbrowyNarodowej. Inwestycja, dzięki której zostaną zlikwidowane korki nawjeździe do miasta, jest częścią największego w historii Jaworzna projektudrogowego pn. „Miasto Twarzą do Autostrady”. Koszt inwestycji to 36mln zł.

 

Jaworzno twarzą do autostrady

Projekt Miasto Twarzą do Autostrady otrzymał kolejne dofinansowanie. Jaworznootrzyma 16 mln zł dofinansowania na realizację piątego etapu projektu.Inwestycja przeprowadzona będzie na odcinku drogi krajowej nr 79 międzyskrzyżowaniem z ul. Wita Stwosza a skrzyżowaniem z ul. Szczakowską. Łącznieroboty drogowe będą prowadzone na odcinku 1300 metrów.

 

Zaktualizowane oznakowanie w Jaworznie

Tuż po oddaniu nowej drogi przez hałdę, od Trasy Śródmiejskiej do ul.M. Reja w Jaworznie, drogowcy z MZDiM uaktualnili znaki kierunku i miejscowościna relacji Kraków-Katowice.

 

Inwestycje drogowe w Jaworznie na finiszu

W grudniu kierowcy będą mogli podróżować prawie jedenastomakilometrami nowych dróg, jakie w tym roku powstały lub zostałykompleksowo wyremontowane w Jaworznie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Jaworzna".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019