Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Jedrzejowa X

. Znaleziono 26 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Jedrzejowa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 26 wszystkich):

Wątek na forum: Atrakcyjna ekspresowa obwodnica Kielc

Wygodna obwodnica Jedrzejowa to gruba przesada. 2 pasy sa tylko na odcinku 2 km. Pozostaly odcinek z dluuuuuuuga linia ciagla (zakaz wyprzedzania) z jednym pasem + kolizyjne skrzyzowanie z inna droga krajowa gdzie jest ograniczenie predkosci i czeste wizyty panow z lizakami. Na szczescie ma byc i...

 

Obwodnica Jędrzejowa z funduszy Rozwój Polski Wschodniej

Ponad 100 mln zł dofinansowania ma zasilić budowę  obwodnicy Jędrzejowaw ciągu drogi krajowej 78. To pierwszy wniosek o dofinansowanie inwestycjidrogowej w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej.

 

Powalczą o północną obwodnicę Jędrzejowa

Zainteresowanie firm i konsorcjów budową północnej obwodnicyJędrzejowa w ciągu drogi krajowej nr 78 (woj. świętokrzyskie) jestolbrzymie. Wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu przetargowymzłożyło aż 28 firm i konsorcjów z całego świata (dla przykładu– budową odcinka drogi ekspresowej S-7 Skarżysko – granicawojewództwa świętokrzyskiego z Mazowszem zainteresowanych było 27 firmi konsorcjów). Rozpoczęcie prac planowane jest w drugiej połowie 2010.

 

110 milionów z UE na północną obwodnicę Jędrzejowa

Inwestycja – budowa północnej obwodnicy Jędrzejowa w ciągu drogikrajowej 78 otrzyma 110 mln złotych dofinansowania w ramach ProgramuOperacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013. Obwodnicapółnocna Jędrzejowa będzie powiązana z wybudowaną w latach2003–2005 obwodnicą wschodnią w ciągu drogi ekspresowej S7. Pracepowinny zakończyć się w 2012 roku.

 

Wątek na forum: We wrześniu wystartuje obwodnica Kielc

Naprawde, az milo sie to czyta. W woj. Swietokrzyskim zmiany na drogach widac doskonale. Jeszcze kilka lat temu byly u nas najgorsze drogi krajowe w Polsce. Teraz koncza ostatnie odcinki i za okolo rok wszystkie drogi krajowe w Swietokrzyskim beda w swietnym stanie. Do tego dochodza inwestycje na...

 

Podpisanie umowy na budowę północnej obwodnicy Jędrzejowa

W ciągu miesiąca powinny ruszyć pierwsze prace przy budowie drogi krajowej nr78 na odcinku północnej obwodnicy Jędrzejowa. Wykonawca – firmaBudimex, ma na realizację zadania półtora roku. Budowany odcinekbędzie miał 7,9 km długości. Będzie to droga dwujezdniowa, z dwoma pasamiruchu na każdej jezdni. Kontrakt ma wartość 185,8 mln zł.

 

Raport o stanie megainwestycji w świętokrzyskim

GDDKiA podsumowała okres letni w realizacji trzech największych inwestycjidrogowych regionu świętokrzyskiego tj. obwodnicy Kielc S7, wylotu wschodniegoS74, obwodnicy Jedrzejowa DK78 . Aktualnie realizowane są inwestycje za blisko1,2 miliarda złotych.

 

Ostatnia warstwa na obwodnicach Kielc i Jędrzejowa

Rozpoczęło się układanie ostatniej warstwy ścieralnej nawierzchnizarówno na obwodnicy Kielc w ciągu drogi ekspresowej S7, jak i naobwodnicy Jędrzejowa w ciągu drogi krajowej 78. Tym samym rozpoczął siękluczowy etap realizacji obu inwestycji. W sumie wykonawcy ułożą ponad 80tysięcy ton masy na obu odcinkach dróg.

 

Północna obwodnica Jędrzejowa czeka na otwarcie

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad złożyła Wniosek ozezwolenie na użytkowanie północnej obwodnicy Jędrzejowa w ciągudrogi krajowej nr 78 został złożony w czwartek przez Generalną. Drogazostanie otwarta po wydaniu zezwolenia przez Wojewódzkiego InspektoraNadzoru Budowlanego. GDDKiA szacuje, że kierowcy powinni nią pojechać jeszczew grudniu.

 

Północna obwodnica Jędrzejowa dla kierowców

W piątek 14 grudnia 2012 planowane oddanie do ruchu północnej obwodnicyJędrzejowa w ciągu drogi krajowej nr 78. Północna obwodnicaJędrzejowa to największa inwestycja drogowa regionu świętokrzyskiegozrealizowana i zakończona w tym roku przez Generalną Dyrekcję DrógKrajowych i Autostrad Oddział w Kielcach. Koszt robót budowlanych to 186mln złotych.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Jedrzejowa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019