Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Jezior X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Jezior

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Wątek na forum: Ponad miliard na S-7 z obwodnicą Olsztynka

Trzeba przyznać, że Olsztyński oddział GDDKiA wyróżnia się pozytywnie na tle innych. Warmia i Mazury nie miały niedawno nawet kilometra porządnej drogi, a teraz już widać, że cała S7 w regionie powoli zmienia swoje oblicze. Obwodnica Elbląga, Elbląg-Pasłęk, Olsztynek-Nidzica, a w przygotowania...

 

Mała obwodnica Olsztyna

Wreszcie zakończono budowę tzw. małej obwodnicy Olsztyna. Dzięki inwestycjiwartej 38 mln zł, kierowcy jadący w kierunku Wielkich Jezior Mazurskich igranicy polsko-rosyjskiej częściowo ominą miasto.

 

Obwodnica Jabłonny udrożni trasę wylotową stolicy

Pod koniec 2007 roku powstanie obwodnica Jabłonny w ciągu drogi krajowej nr61. Pogoda dopisuje, więc prace rozpoczęte w lipcu mogą być kontynuowane.Inwestycja usprawni ruch i polepszy komfort jazdy na drodze, która stanowijedną z tras turystyki sezonowej i weekendowej mieszkańców Warszawy wkierunku Zalewu Zegrzyńskiego i jezior mazurskich.

 

Wybrać wariant obwodnicy Olsztyna

Budowa ponad 30-kilometrowej obwodnicy w Olsztynie ma ruszyć w 2010 r., jednakjuż teraz przeciwko inwestycji protestują mieszkańcy okolicznych gmin,które przetnie planowana droga. Drogowcy próbują przekonaćmieszkańców do wyboru jednego z blisko dziesięciu proponowanychwariantów.

 

W listopadzie ostateczna wersja obejścia Olsztyna

Ostateczna koncepcja programowa budowy obwodnicy Olsztyna w ciągu drógkrajowych nr 16 i 51 ma być gotowa w listopadzie 2007 r. - poinformowałdyrektor oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i AutostradMirosław Nicewicz.

 

Zmiany na obwodnicy Jabłonnej

Od 19 lipca br. o godz. 11.00 zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchuna czas przebudowy ul. Zegrzyńskiej w ramach budowy obwodnicy Jabłonny (woj.mazowieckie). Zmiany polegają na przełożeniu ruchu z obecnej jezdnidrogi krajowej nr 61 na nowowybudowaną.

 

Olsztyn czeka na swoje 27 km

600 mln zł powinna wynieść budowa południowego, 27-kilometrowego odcinkaobwodnicy Olsztyna w ciągu DK 16. Ma ona wyprowadzić ruch tranzytowy z miastaw kierunku Wielkich Jezior Mazurskich. Budowa ma się rozpocząć w połowie2011 r.

 

Remonty i nowe drogi w lubuskim

Samorząd woj. lubuskiego przyjął harmonogram budów i przebudówplanowanych do realizacji z budżetu województwa lubuskiego na lata2009-2016. Harmonogram obejmuje 86 zadań proponowanych do sfinansowania nałączną wartość szacunkową 713,77 mln zł.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Jezior".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019