Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Kedzierzyna X

. Znaleziono 13 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Kedzierzyna

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13 wszystkich):

Wątek na forum: Obwodnica dla Kędzierzyna

3.5 km drogi w 2 lata? W takim tempie to w Polsce nigdy drogi nie powstaną!! Chyba stane do przetargu i zrobie to łopatą wylewając przy okazji nawierzchnię z betoniarki. zawsze pare baniek się przyda hehe. ~kibic najtanszych ofert

 

Wątek na forum: Trwają prace przy obwodnicy Kędzierzyna

Jakiego Kędzierzyna, ta obwodnica będzie w Koźlu ~?!

 

Obwodnica dla Kędzierzyna

Już niedługo poznamy wykonawcę południowej obwodnicy Kędzierzyna-Koźla.Otwarcie ofert w przetargu na budowę blisko 3,5 km obejścia miasta będziemiało miejsce pod koniec kwietnia bieżącego roku. Zwycięzca wybuduje drogęw ciągu 2 lat od daty podpisania umowy.

 

Kędzierzyn-Koźle: Coraz dłuższa obwodnica

28 kwietnia br. ruszyła budowa kolejnego fragmentu południowej częściobwodnicy Kędzierzyna-Koźla. Cała obwodnica będzie liczyć w sumie 5 km.Prace zakończą się w czerwcu 2010 roku.

 

Most na obwodnicy Kędzierzyna-Koźla połączył oba brzegi Odry

Most w ciągu budowanej obwodnicy Kędzierzyna-Koźla wkrótce połączyoba brzegi Odry. Będzie to najdłuższe w Polsce, bo mające aż 140metrów, przęsło nurtowe wybudowane metodą nawisową.

 
 

Powstanie dokumentacja obwodnicy północnej Kędzierzyna-Koźla

Opolski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad podpisałumowę z wykonawcą dokumentacji obwodnicy północnejKędzierzyna-Koźla. Rozpoczęcie budowy obwodnicy północnejKędzierzyna-Koźla zaplanowane jest na rok 2012 i ma potrwać 2 lata. Szacowanykoszt budowy to 264 mln zł. Na dokumentację obwodnicy północnejKędzierzyna-Koźla planuje się wydać ponad 2,7 mln zł.

 

Kędzierzyn-Koźle: obwodnica z mostem na Odrze

Otwarto południową obwodnicę Kędzierzyna-Koźla wraz z mostem przez Odrę wciągu drogi krajowej nr 40. Teraz kierowcy będą mogli ominąć miasto nowąwygodną trasą. Inwestycja kosztowała około 170 mln zł. Budowa pełnejobwodnicy Kędzierzyna-Koźla, czyli oddawanej właśnie do użytku obwodnicypołudniowej oraz obwodnicy północnej - będącej drugim etapem -który GDDKiA planuje zrealizować do roku 2014 - kompleksowo rozwiążeproblem komunikacji na głównej osi transportowej drogi krajowej nr 40 wKędzierzynie-Koźlu.

 

Opolskie: będą obwodnice

Rada Ministrów przyjęła zmodyfikowany program Budowy DrógKrajowych i Autostrad. W programie ujęto pięć obwodnic z województwaopolskiego.

 

Nagroda dla obwodnicy Kędzierzyna

Budowa obwodnicy południowej w Kędzierzynie Koźlu wraz z mostem przez rzekęOdrę w ciągu drogi krajowej nr 40 zdobył nagrodę II stopnia w konkursieBudowa Roku 2010.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Kedzierzyna".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019