Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Ket X

. Znaleziono 4 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Ket

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 4 z 4 wszystkich):

Most w Kętach doczekał remontu

Do końca listopada bieżącego roku w Kętach, od granicy Kęt z Czańcem doprzejazdu kolejowego w Bulowicach (odcinek o długości 7,2 km.), zmodernizowanazostanie droga krajowa nr 52. Ponadto dzięki interwencjom władz samorządowychGminy Kety (woj. małopolskie) zabezpieczono środki unijne na remont mostu narzece Sole w Kętach.

 

Za dwa lata obwodnica Kęt

Skanska podpisała kontrakt na budowę I etapu zachodniej obwodnicy Kęt.Wartość prac, na których realizację przeznaczono dwa lata, wynosiponad 13 mln zł brutto.

 

Nawierzchnia na obwodnicy Kęt

Trwa układanie nawierzchni bitumicznej na zachodniej obwodnicy Kęt. Zakończysię ono 4 października położeniem warstwy ścieralnej. Wartość pracwykonywanych przez Skanska wynosi ponad 13 mln zł.Fragment od ulicy Kościuszkido Żwirki i Wigury powstanie jeszcze w tym roku. Natomiast termin zakończenia całego I etapu obwodnicy zachodniej Kęt został wyznaczony nakoniec listopada 2012 roku.

 

Pierwszy fragment obwodnicy Kęt już oddany

Kierowcy przejechali 5 stycznia przez pierwszy fragment obwodnicy Kęt,którą buduje Skanska. Oddany do użytku odcinek to prawie 900 m jezdniod ul. Kościuszki do ul. Żwirki i Wigury. Na włączeniu obwodnicy do DK 52powstało też rondo, przez które kierowcy jeżdżą już od listopada.Wartość budowy całego I etapu obwodnicy zachodniej, która powstaje nazlecenie Gminy Kęty, wynosi ponad 13,3 mln zł. Termin zakończenia inwestycjizostał wyznaczony na koniec listopada 2012 roku.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Ket".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019