Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Klodzka X

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Klodzka

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Obwodnica Kłodzka do zaprojektowania

23 wykonawców zgłosiło się do zaprojektowania obwodnicy Kłodzka.Najkorzystniejszą ofertę o wysokości ok. 1 mln zł złożyła firma Trakt Sp.Z o.o., najdroższą zaś firma Scott Wilson – 5,8 mln zł. Projektowanaobwodnica ma na celu połączenie dróg krajowych nr 8, 33 i 46 nakierunku północ-południe. Koncepcja zakłada poprowadzenie obwodnicy pozachodniej stronie Kłodzka oraz wykonanie tzw. łącznika drogi krajowej nr 46po wschodniej stronie miasta.

 

Zaprojektują obwodnicę Kłodzka

Firma TRANSPROJEKT Krakowskie Biuro Projektów Dróg i MostówSp. z o.o. zajmie się opracowaniem dokumentacji projektowej dla: "Budowyobwodnicy m. Kłodzko w ciągu drogi krajowej nr 33 wraz z łącznikiem drogikrajowej nr 46". Projekt będzie kosztował ponad 1,7 mln zł. Projektobwodnicy Kłodzka powstanie w ciągu  21 miesięcy od podpisania umowy.Budowa obwodnicy Kłodzka mogłaby rozpocząć się w pierwszympółroczu  2012  roku.

 

Obwodnica Kłodzka w przetargu

Ruszył przetarg ograniczony na zaprojektowanie i wybudowanie obwodnicy Kłodzkaw ciągu DK33 wraz z łącznikiem DK46.

 

Trwa przetarg na budowę obwodnicy Kłodzka

Drogowcy szukają wykonawcy obwodnicy Kłodzka w  woj. dolnośląskim.Przetarg na zaprojektowanie i wybudowanie obwodnicy jest dwuetapowy i zostałogłoszony pod koniec 2013 roku.

 

19 firm chce budować obwodnicę Kłodzka

Dziewiętnaście firm i konsorcjów jest zainteresowanych budowąobwodnicy Kłodzka w ciągu drogi krajowej nr 33.  Nowa droga ma powstać wdrugiej połowie 2017 roku.

 

W 2018 roku pojedziemy obwodnicą Kłodzka

Oddanie do ruchu obwodnicy Kłodzka planowane jest w I kwartale 2018 roku.Obecnie trwa przetarg na wyłonienie wykonawcy. 13 firm złożyło oferty nazaprojektowanie i wybudowanie obwodnicy Kłodzka w ciągu drogi krajowej nr 33wraz z łącznikiem DK46.

 

Wątek na forum: W 2018 roku pojedziemy obwodnicą Kłodzka

Nie ma nikogo kto by kibicował tej obwodnicy tak jak ja, no może poza Panem Pogodą, byłym posłem, który wykupił tereny pod tą obwodnicę żeby je odsprzedać Gdace. Idę jednak o zakład że autor artykułu pośpieszył się z tytułem i nie pojedziemy drogą wybudowaną przez Max Boegl w 2018 z prostej przyc...

 

Obwodnica Kłodzka czeka na wykonawcę

13 firm złożyło oferty na zaprojektowanie i wybudowanie obwodnicy Kłodzka.Najtańszą ofertę w wysokości 148,5 mln zł złożyła firma Max Boegl PolskaSp. Z.o.o/ Max Boegl Stiftung&Co.KG, najdroższą, o wartości ponad 278 mlnzł, konsorcjum firm Berger Bau Polska/Berger Bau GMB.

 

Obwodnica Kłodzka - znamy wykonawców

Obwodnicę Kłodzka w ciągu drogi krajowej nr 33 wybuduje konsorcjum firmPrzedsiębiorstwa Usług Technicznych Intercor oraz Trakt S.A., zaśnadzór nad realizacją robót obejmie Lafrentz-Polska z Poznania.Obwodnica ma być przejezdna w I kwartale 2018 r.

 

Kłodzko z nową obwodnicę - jest umowa

Do końca 2017 roku będą musieli jeszcze wytrzymać mieszkańcy Kłodzka ikierowcy przejeżdżający przez to miasto np. w drodze do Czech. Jest jużumowa na budowę obwodnicy tego miasta.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Klodzka".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019