Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Kocka X

Woli X

Skromowskiej X

. Znaleziono 13 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: i.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Kocka i Woli Skromowskiej

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13 wszystkich):

Wątek na forum: Ponad 169 mln zł na obwodnicę Kocka i Woli Skromowskiej

nie rozumiem dlaczego tam to robią? jeżdzę tamtedy dosyć czesto i nie ma tam wielkiego ruchu. Znam wiele miejsc gdzie te pieniądze badziej by się przydały. A droga z Lubartowa do Kocka jest doskonała w obecnym stanie!!!! A planują tam 2 pas! Jakies nieporozumienie. Z Lublina na Rzeszów, walka o ...

 

1,2 mld zł na lubelskie inwestycje drogowe

W tym roku lubelscy drogowcy będą dysponować czterokrotnie większymi niż wubiegłym roku środkami na realizację inwestycji drogowych. W planach jestm.in. rozpoczęcie budowy obwodnic Kraśnika i Kocka oraz przebudowa drogikrajowej nr 17.

 

Kto wybuduje obwodnicę Kocka?

Prawdopodobnie już w trzecim kwartale bieżącego roku ruszy budowa obwodnicyWoli Skromowskiej i Kocka. Najpierw jednak trzeba wybrać wykonawcę tejinwestycji. Do udziału w przetargu zgłosiło się aż dziesięć firm.

 

Budimex-Dromex wybuduje obwodnicę Kraśnika

W listopadzie przyszłego roku pojedziemy obwodnicą Kraśnika leżącą wciągu drogi krajowej nr 74. GDDKiA w Lublinie podpisała umowę o wartościponad 89 mln zł z firmą Budimex-Dromex. Prace rozpoczną sięnajpóźniej 4 maja.

 

Taniej wybudują S19 na Lubelszczyźnie

169,3 mln zł - na taką kwotę wyłoniony wykonawca - Strabag wycenił budowęjednojezdniowej drogi ekspresowej S19 na odcinku Międzyrzec Podlaski -Lubartów, w tym na obwodnicę Kocka i Woli Skromowskiej. To dużoponiżej kosztorysu inwestorskiego, który zakładał koszt budowy na314,6 mln zł. Nowa droga S19 ma być oddana do ruchu przed mistrzostwami EURO2012.

 

Powstaje nowy odcinek S19 na Lubelszczyźnie

Symboliczne wbicie pierwszej łopaty przez przedstawicieli władzwojewództwa lubelskiego i samorządów lokalnych, inwestora iwykonawcy, przypieczętowało start robót budowlanych obwodnicy Kocka iWoli Skromowskiej leżącej w ciągu przyszłej drogi ekspresowej S19(prowadzącej od granicy polsko-białoruskiej w Kuźnicy przez Białystok,Lublin i Rzeszów do granicy polsko-słowackiej w Barwinku). Koszt budowyblisko 8-kilometrowego, jednojezdniowego odcinka wraz z przygotowaniemdokumentacji, wykupem gruntu i nadzorem wyniesie 264,9 mln zł. Kierowcy z nowejtrasy skorzystają w kwietniu 2012 roku.

 

Budowa dróg w Polsce: podsumowanie 2009 r. i prognoza 2010 r.

Rok 2009 minął drogowcom pod znakiem przygotowań budowy dróg krajowychw Polsce. Oddano niespełna 89 kilometrów autostrad ale udało sięogłosić wszystkie przetargi na autostrady, które są ujęte dorealizacji w Programie Budowy Dróg Krajowych w latach 2008-2012. W 2009roku na budowę i poprawę infrastruktury drogowej wydano nieco ponad 18 mldzł, w przyszłym roku ma to być około 30 mld zł. Jednak 2010 rok dlaautostrad zapowiada się jeszcze gorzej, bo nowych kilometrów będzie jakna lekarstwo. Na przysłowiowe rozwiązanie worka przyjdzie nam poczekać domistrzostw EURO 2012. Wtedy to, jak zapowiada rząd, sieć autostrad w naszymkraju będzie liczyć około 2 tys. kilometrów (w 2011 r. powstanieokoło 122 km a w 2012 r. ponad 790 km).

 

Coraz więcej inwestycji na drogach Lubelszczyzny

Budowy i przebudowy dróg krajowych oraz remonty obiektów mostowychna Lubelszczyźnie pochłonęły w tym roku 481 mln zł. W efekcie kierowcyotrzymali 56,8 km nowych nawierzchni dróg, a na kolejnych 12,6 km pracezakończą się w 2010 roku. W budowie są też dwie obwodnice o łącznejdługości 13,2 km, a w przyszłym roku rozpocznie się budowa trasy ekspresowejS17 od Kurowa do Piask (66,8 km) wraz północno-wschodnią obwodnicąLublina.

 

Fundusze na obwodnicę Kocka zapewnione

Ponad 176 mln zł otrzyma Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostradna „Budowę drogi ekspresowej S19 Międzyrzec Podlaski - Lubartówna odcinku obwodnicy m. Kock i Woli Skromowskiej o długości 7,87 km".

 

Wątek na forum: Jedziemy S19 obwodnicą Kocka i Woli Skromowskiej

Nie jest prawdą, że kierowcy skorzystają z drogi przed terminem. Jest już pół roku po terminie, który upływał z końcem wiosny, o czym z resztą wówczas informowały media lokalne. ~Lubartowiak

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Kocka i Woli Skromowskiej".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019