Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Konskich X

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Konskich

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Wątek na forum: Przetarg na remont DK nr 42

Super! Ta droga nalezy do jednych z najgorszych w woj. swietkorzystkim. Jeszcze powinni zmodernizowac odcinek z Konskich do Skarzyska. Od Skarzyska do Starachowic ma byc dwupasmowka (obwodnica Wachocka i Starachowic). ~astrolog

 

Zezwolenie na budowę obwodnicy Końskich

Wojewoda Świętokrzyski wydał zezwolenie na realizację inwestycji drogowej -budowy w ciągu drogi wojewódzkiej Nr 728 obwodnicy centrum miastaKońskie.

 

Wykonawca obwodnicy Końskich poszukiwany

Świętokrzyski Zarząd Dróg Wojewodzkich rozpoczął procedureprzetargową dla budowy w ciągu drogi wojewódzkiej nr 728 obwodnicycentrum miasta Końskie. Prace planowo mają ruszyć w listopadzie br. ipotrwać do końca sierpnia 2013 r.

 

Umowa na budowę obwodnicy Końskich podpisana

Podpisano umowę na „Budowę obwodnicy miejscowości Końskie drogiwojewódzkiej 728”. Rozbudowywany odcinek DW 728 wraz zzaprojektowaną nową obwodnicą w Końskich przyczyni się do usprawnieniaruchu tranzytowego w obrębie tego miasta – odciąży jego centrum –oraz przyczyni się do otwarcia nowych terenów inwestycyjnych.

 

Rusza budowa obwodnicy Końskich

19 kwietnia zostaną uroczyście rozpoczęte roboty budowlane związane zbudową obwodnicy Końskich na drodze wojewódzkiej nr 728. Inwestycjawspółfinansowana jest przez Unię Europejską w ramach ProgramuOperacyjnego Rozwoju Polski Wschodniej 2007-2013.

 

Nowa obwodnica Końskich

W Końskich (województwo świętokrzyskie) oddano do ruchu nową, ponad 4km obwodnicę. W sumie przebudowano także blisko 16 kilometrów drogiwojewódzkiej nr 728.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Konskich".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019