Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Koszalina X

. Znaleziono 28 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Koszalina

Spróbuj też wyszukać: mapa s-6

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 28 wszystkich):

Wątek na forum: Strabag wybuduje obwodnicę Słupska

brawo! jeszcze tylko obwodnica koszalina i bedzie mozna swobodnie przejechac ta trasa ze szczecina do gdanska w 4,5h! ~w

 

Wątek na forum: Obwodnica Wałcza w zgodzie ze środowiskiem

Dawno oczekiwana obwodnica na mocno obciązonej DK10 .Obecnie droga przechodzi przez samo cetrum z małym rondem posrodku waska droga i koło jednostki wojskowej skręca w lewo.Miasto Wałcz dotychczas nie miało szczescia do inwestycji infrastrukturalnych drogowych podobnie jak cała strona Pomorza...

 

Przetarg na dokumentację zachodniopomorskich obwodnic

Zostały ogłoszone przetargi na dokumentację dla obwodnicy Koszalina i Sianowaoraz obwodnicy Wałcza w województwie zachodniopomorskim.

 

Są szanse na nowe obwodnice w zachodniopomorskim

Obwodnice wszystkich miast powyżej 15 tysięcy mieszkańców, odcinkidróg ekspresowych S11, S6 i S10 - to inwestycje, które mająszanse powstać w nowej perspektywie Programu Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2020 w województwie zachodniopomorskim.

 

Projekt obwodnicy Koszalina i Sianowa

Drogowcy zaprezentowali plany sytuacyjne obwodnicy Koszalina i Sianowa w ciaguS6. W prezentowanych planach mogą zostać wykonane jeszcze drobne korektyjeżeli chodzi o obszar węzłów drogowych, przebieg trasy już niebędzie podlegał zmianom.

 

Ekspresówką wzdłuż wybrzeża

Ogłoszono przetargi na trzy odcinki drogi ekspresowej S6 w województwiezachodniopomorskim od Goleniowa do Koszalina. Dzięki tej drodze skrócisię dojazd do nadmorskich miejscowości, mocno utrudniony zwłaszcza w okresiewakacyjnym.

 

Przetarg na kolejne kilometry S6

Przyspieszyła realizacja projektu budowy drogi ekspresowej S6 od Goleniowa doobwodnicy Koszalina. Dziś ogłoszono przetargi na kolejne 53 kilometry tejdrogi.

 

Obwodnica Koszalina i Sianowa - otwarto oferty

Są już znane oferty, które wpłynęły w związku z przetargiem nabudowę obwodnicy Koszalina i Sianowa, która powstaje w ciągu drogi S6wraz z odcinkiem od węzła Balice do węzła Koszalin Zachód w ciągudrogi S11.

 

Wątek na forum: Obwodnica Koszalina i Sianowa - otwarto oferty

Cały czas się zastanawiam, dlaczego ta obwodnica jest od północy a nie od połydnia, gdzie zbierałaby od razu ruch z DK11 w kierunku Kołobrzegu ale także nad morze w okolice Darłowa. A tak to nadal przynajmniej w kierunku Darłowa trzeba będzie przedzierać się przez Koszalin, przez który akurat prz...

 

Droga S6 - rusza budowa obwodnicy Koszalina i Sianowa

Szczeciński oddział GDDKiA zawarł kontrakt na budowę obwodnicy Koszalina iSianowa. Inwestycję zrealizuje konsorcjum firm PORR Polska Infrastructure S. A.i POLBUD-POMORZE Sp. z o. o.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Koszalina".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019