Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Lezajska X

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Lezajska

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

Otwarto oferty na budowę I etapu obwodnicy Leżajska

W rzeszowskim Oddziale GDDKiA otwarto oferty na budowę I etapu obwodnicy Leżajska w ciągu drogi krajowej nr 77 Lipnik-Przemyśl. Oferty złożyło 17firm i konsorcjów reprezentujących nie tylko Polskę, ale także:Hiszpanię, Portugalię, Litwę i Chorwację. Najniższa oferta na realizacjętego 4-kilometrowego odcinka drogi wynosi ponad 36,5 mln złotych, zaśnajdroższa ponad 52 mln złotych. Kolejnym etapem będzie weryfikacjazłożonych ofert.

 

I etap obwodnicy Leżajska za ponad 36 mln zł

Ponad 36,5 mln zł będzie kosztować budowa przeszło 4-km odcinka obwodnicyLeżajska w ciągu drogi krajowej nr 77. Będzie to pierwszy etap budowyobwodnicy tej miejscowości.

 

Jest umowa na I etap obwodnicy Leżajska

Już w maju informowaliśmy o wyborze wykonawcy I odcinka obwodnicy Leżajska. Wkońcu podpisano stosowne umowy. Liczący 4 kilometry odcinek ma zostaćzbudowany w ciągu 18 miesięcy za kwotę 36,5 miliona złotych.

 

Obwodnica Leżajska już w budowie

Symbolicznym wbiciem pierwszej łopaty 12 września 2011r. rozpoczęto budowę Ietapu obwodnicy Leżajska w ciągu drogi krajowej nr 77. Wartość kontraktu naprace budowlane to ponad 36,5 mln zł. W ramach inwestycji powstanie I etapdrogi obwodowej o długości 4,1 km (klasy technicznej GP) jednojezdniowej,dwupasowej. Termin realizacji 18 miesięcy od daty podpisania umowy. Wydarzeniezostało połączone z oddaniem do ruchu łącznika przyszłej obwodnicy,zrealizowanego przez Gminę Miasto Leżajsk.

 

Przetarg na II etap obwodnicy Leżajska

Ruszył przetarg nieograniczony na budowę  II etapu obwodnicy Leżajska wciągu drogi krajowej nr 77 relacji Lipnik Przemyśl. GDDKiA czeka na oferty do20 sierpnia 2012 roku.

 

Obwodnica Leżajska z unijnym wsparciem

Projekt „Budowa obwodnicy miasta Leżajska w ciągu drogi krajowej nr 77Lipnik-Przemyśl” otrzymał dofinansowanie w ramach Programu OperacyjnegoInfrastruktura i Środowisko. Planowany całkowity koszt realizacji projektu toponad 150 mln złotych. Wartość dofinansowania wyniesie 115,7 mln złotych.

 

Wyłoniono wykonawcę II etapu obwodnicy Leżajska

Konsorcjum firm z Przedsiębiorstwem Robót Inżynieryjnych„POL-AQUA” S.A. jako liderem i DRAGADOS S.A. z Hiszpanii jakopartnerem wyceniło na ponad 66,5 mln zł budowę II etapu obwodnicy Leżajska wciągu drogi krajowej nr 77. Jest to najkorzystniejsza oferta z 10 jakiewpłynęły w postępowaniu przetargowym prowadzonym przez rzeszowski oddziałGeneralnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Kryterium wyboruWykonawcy była cena.

 

I etap obwodnicy Leżajska na finiszu

Budowa przeszło 4-kilometrowego odcinka obwodnicy Leżajska powoli dobiegakońca. Jeszcze w lipcu planowane jest zakończenie tzw. robótzasadniczych a najpóźniej we wrześniu, po uzyskaniu decyzji naużytkowanie, udostępnienie pierwszego etapu obwodnicy Leżajska kierowcom. Tokolejne kilometry na mapie sieci nowych dróg Podkarpacia. W ciągu 5 latdrogowcy oddali do użytku kierowców prawie 52 km nowych, bezpiecznychdróg.

 

I etap obwodnicy Leżajska oddany do ruchu

Od dzisiaj kierowcy mogą korzystać z przeszło 4-kilometrowego odcinkaobwodnicy Leżajska w ciągu drogi krajowej nr 77. Są to kolejne kilometry nasieci nowych dróg Podkarpacia. Wybudowanie I etapu obwodnicy pozwoliłona częściowe wyprowadzenie ruchu z centrum miasta, co zdecydowanie poprawiłowarunki ruchowe na drodze krajowej nr 77, w centrum Leżajska.

 

Przejedziemy już obwodnicą Leżajska

31 października uruchomiona została druga część obwodnicy Leżajska,która stanowi kontynuację pierwszego etapu obwodnicy oddanej do użytkuw minionym roku.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Lezajska".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019