Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Lomzy X

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Lomzy

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Wątek na forum: Mapa obwodnicy Łomży

wspaniale to początek Via Baltiki ~Vilpin

 

Wątek na forum: Będą S8, S19 i obwodnica Łomży

...a co Kochany Prezesie i Zarządzie GDDKiA z drogą ekspresową S8 Wrocław - Kudowa-Słone (PL/CZ) ??? Tylko odcinek od "Warszawki" jest ważny. Przecież w Kotlinie Kłodzkiej są znane na skalę europejską uzdrowiska kłodzkie, do tego góry i tranzyt na Boboszów (PL/CZ) i dalej na Wiedeń. To ...

 

Mapa obwodnicy Łomży

Budowa obwodnicy Łomży ma rozpocząć się w 2008 roku. Porozumienie pomiędzyGDDKiA oraz władzami miasta Łomża w sprawie kształtu przyszłego obejściato ważny krok, zamykający etap wstępnych prac planistycznych.

 

Obwodnica Łomży za 7 lat

Obwodnica Łomży powstanie nie później niż za 7 lat - zapewniłmieszkańców Łomży dyrektor białostockiego oddziału GDDKiA. Podczasspotkania w UM Łomża omawiano także mozliwe ograniczenia ruchu samochodówciężkich w Łomży.

 

Ograniczenia na ‘nowym’ moście w Łomży

Prezydent Miasta Łomża, wprowadził, w ramach czasowej organizacji ruchu, natzw. “nowym” moście przez rzekę Narew, w ciągu ulicy Sikorskiego,ograniczenie ruchu samochodów ciężarowych o masie całkowitej powyżej15 ton. Zezwolenie na ruch ciągły samochodów ciężarowych mostem,gdzie przekroczone są wartości graniczne konstrukcji, groziłoby katastrofąbudowlaną.

 

Będą S8, S19 i obwodnica Łomży

Podlaski Urząd Wojewódzki w Białymstoku poinformował o spotkaniuWojewody Podlaskiego z Wiceministrem Infrastruktury, który zapewnił, żepowstaną drogi ekspresowe nr S8, S19 i oczekiwana od dawna obwodnica Łomży.

 

Program Budowy Ulic w Łomży

Władze Łomży opracowały Programu Budowy Ulic. Koszt realizacji całegoProgramu wyniesie kilkadziesiąt milionów złotych, zaś prawie połowękosztów pochłonie budowa istniejących  ulic będących drogamipublicznymi. Prezydent Łomży zamierza rozpocząć realizację Programu BudowyUlic już w przyszłym roku i planuje rocznie przeznaczać na ten cel z budżetumiasta około 6 mln zł.

 

Co z obwodnicą Łomży?

Dziesięć tysięcy kart z żądaniem budowy obwodnicy Łomży w ciągu drogiekspresowej S61 oraz wspólna petycja samorządowców ispołeczników trafiły do Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju.działania te są skutkiem wyłączenia obwodnicy Łomży z decyzjiśrodowiskowej dla S61.

 

Spore zainteresowanie obwodnicą Łomży

Nie chodzi jednak o duże grono firm, które zgłosiły się do przetarguna wybudowanie obwodnicy Łomży w ciągu drogi ekspresowej S61, a liczneprzybycie osób na spotkanie w sprawie budowy obwodnicy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Lomzy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021