Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Miekowa X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Miekowa

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Strabag zajmie się obwodnicą Miękowa

W dniu 26 listopada 2009 podpisana została umowa na budowę obwodnicy Miękowaw ciągu drogi krajowej numer 3 Świnoujście - Szczecin. Wykonawcą pracbudowlanych będzie firma Strabag, wartość robót wyniesie niemal 50milionów złotych. Wykonawca obwodnicy ma 20 miesięcy (z wyłączeniemokresów zimowych) na wykonanie zadania.

 
 

Majówka nad Bałtykiem ? wcześniej zaplanuj trasę

Na drogach Pomorza Zachodniego w kilku miejscach trwają roboty.  Dlategoplanując majowe wojaże do nadmorskich miejscowości lepiej wcześniejzaplanować trasę przejazdu, tak by uniknąć krytycznych miejsc na drogach.

 

Na Pomorzu Zachodnim powstają nowe obwodnice

Na drogach Pomorza Zachodniego w kilku miejscach trwają prace budowlane.Powstają obwodnice: Nowogardu, Parłówka i Miękowa.Podróżujący muszą uważać na utrudnienia w ruchu.

 

Nowe obwodnice na Pomorzu Zachodnim

Powstają nowe obwodnice na krajowej szóstce i trójce. Miękowo iParłówko ominiemy jeszcze podczas tych wakacji, a Nowogard przed końcemroku. Zakończenie robót na wszystkich 3 inwestycjach jest planowane posezonie wakacyjnym. - Chcemy aby kierowcy jak najszybciej mogli korzystać z nowych dróg. Jeszcze podczas wakacji planujemy techniczne otwarcie jednych jezdni na obwodnicach Miękowa i Parłówka. Będzie to miało pozytywny wpływ na płynność ruchu na drodze krajowej nr 3 i pozwoli na sprawne wykonywanie prac na obecnym przebiegu „trójki”– informuje GDDKiA.

 

Obwodnica Miękowa prawie gotowa

15 lipca została udostępniona dla ruchu zachodnia jezdnia obwodnicy Miękowa(woj. zachodniopomorskie). Kierowcy jadący nad morze nie muszą jużprzejeżdżać przez miejscowość, w której dotychczas tworzyły siękorki. Obwodnica nadal będzie placem budowy. Ostateczne oddanie inwestycjiplanowane jest przed końcem roku.

 
 

Obie jezdnie obwodnicy Miękowa juz pod ruchem

Na pół roku przed kontraktowym terminem zakończenia robót możnajuż korzystać z obu jezdni obwodnicy Miękowa (woj. zachodniopomorskie).Obwodnica Miękowa powstała na drodze krajowej nr 3, głównej trasieprowadzącej nad Morze. Nowa trasa jest dwujezdniową drogą ekspresową odwóch pasach ruchu w każdą stronę i łącznej długości 4,8kilometra.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Miekowa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019