Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Morawicy X

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Morawicy

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Nowa wylotówka z Kielc coraz bliżej

Trwają przygotowanie do modernizacji drogi krajowej nr 73 z Kielc do WoliMorawickiej, wraz z budową obwodnicy Morawicy i Woli Morawickiej. Jeżeli udasię wkrótce uzyskać decyzje lokalizacyjne, to nowa wylotówka zKielc będzie budowana w latach 2009-2011.

 

Kielce: Decyzja lokalizacyjna dla wylotówki

Kielecki oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradpoinformował o wydaniu decyzji lokalizacyjnej dla zadania związanego z budowąfragmentu nowego odcinka drogi krajowej nr 73 Kielce – Wola Morawicka.Budowa powinna ruszyć w 2010 roku.

 

Kielce: Ostatnia decyzja lokalizacyjna dla DK 73

Kielecki oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradpoinformował o wydaniu ostatniej, trzeciej decyzji lokalizacyjnej dla nowegoprzebiegu drogi krajowej nr 73 na odcinku Kielce – Wola Morawicka.Realizację inwestycji zaplanowano na lata 2009-2011.

 

Są pieniądze na drogę 73

Ministerstwo Infrastruktury znalazło pieniądze na wykupy gruntów iprzygotowanie dokumentacji modernizacji drogi krajowej 73. Wkrótcebędzie mógł ruszyć przetarg na wykonanie projektu obwodnicy.

 

Zaczną projektować DK 73 i obwodnicę Morawicy

Umowa na zaprojektowanie odcinka drogi krajowej 73 od granic Kielc do WoliMorawickiej wraz z obwodnicą Morawicy została zawarta między kieleckimoddziałem Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad a wyłonioną wprzetargu krakowską firma projektową MGGP S.A. Opracowanie kompletnejdokumentacji projektowej dla drogi krajowej nr 73 wraz z uzyskaniem pozwoleniana budowę ma trwać 13 miesięcy. Po tym okresie planowany jest przetarg narealizację inwestycji. Prace projektowe kosztować będą blisko 800 tysięcyzłotych.

 

Pozwolenie na budowę DK 73 z Kielc do Morawicy

Wojewoda świętokrzyski wydał pozwolenie na budowę pierwszego odcinka drogikrajowej nr 73 z Kielc do Morawicy. Wcześniej na mocy decyzji lokalizacyjnejGDDKiA wykupiła niemal wszystkie grunty pod czterokilometrowy odcinekdwujezdniowej drogi klasy GP (głównej o ruchu przyspieszonym). Powstałtakże projekt budowlany.

 

Wakacyjny raport drogowy (cz.II)

Dziś prezentujemy kolejny raport z budowy polskich dróg. Jeśliwybierasz się niebawem samochodem na wakacyjne wojaże po drogach naszegokraju, koniecznie sprawdź, gdzie i jakie czekają na nas utrudnienia. Choćprzed Euro do użytku oddano wiele ważnych odcinków dróg, tojednak wciąż dzieje się sporo na naszych drogach.ann

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Morawicy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019