Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Mragowa X

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Mragowa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Obwodnica Mrągowa czeka na wykonawcę

Otwarto oferty w przetargu na budowę zachodniej obwodnicy Mrągowa w ciągudrogi krajowej nr 59. To pierwsza z pięciu obwodnic miast w województwiewarmińsko-mazurskim, które zostaną wybudowane w ramach ProgramuOperacyjnego Rozwój Polski Wschodniej. Poza obwodnicą Mrągowa dziękiPO RPW powstaną obwodnice Ełku, Olecka, Nowego Miasta Lubawskiego i Lubawyoraz znajdująca się obecnie na liście rezerwowej północno-wschodniaobwodnica Olsztyna.

 

Są pieniądze na zachodnią obwodnicę Mrągowa

31 lipca podpisano umowę na dofinansowanie projektu pn.: "Zachodniaobwodnica Mrągowa w ciągu drogi krajowej nr 59". Obwodnica, którejcałkowita długość wyniesie ponad 6,5 km będzie oddana do użytku w 2011 r.Pierwsze prace budowlane rozpoczną się na początku września. Budowaobwodnicy Mrągowa wyniesie blisko 200 milionów złotych.

 

Budimex Dromex wchodzi na obwodnicę Mrągowa

10 sierpnia 2009 r. podpisano umowę na budowę zachodniej obwodnicy Mrągowa.Wykonawcą zadania o wartości 134,6 mln zł będzie firma Budimex Dromex SA.Inwestycja potrwa 15 miesięcy od daty rozpoczęcia robót, zwyłączeniem okresów zimowych.

 

Warmińsko-mazurskie: podsumowania drogowców

Od 1 stycznia 2009 r. do 31 sierpnia 2009 r. podpisano umowy na budowę iremonty 108 km dróg krajowych w woj. warmińsko-mazurskim, z czego 38 kmto budowa drogi ekspresowej S7 Olsztynek – Nidzica wraz z obwodnicąOlsztynka w ciągu DK 51 (o wartości 1 178 mln zł) oraz zachodnia obwodnicaMrągowa w ciągu DK 59 (o wartości 135 mln zł).

 

Rok 2009 na drogach krajowych Warmii i Mazur

W 2009 roku w województwie warmińsko-mazurskim roboty drogowe toczyłysię na ponad 169 km dróg krajowych, a łączna wartość wszystkichrealizowanych w tym roku kontraktów wyniosła blisko 2,7 mld zł. W 2010roku prace drogowe będą realizowane na ponad 260 km dróg krajowych, zczego 130 km to kontynuacja zadań rozpoczętych w tym roku.

 

Rośnie estakada na obwodnicy Mrągowa

Rozpoczął się montaż estakady E-1 w ramach budowy zachodniej obwodnicyMrągowa w ciągu drogi 59 (warmińsko-mazurskie). Estakada ta to najbardziejmalowniczo położony obiekt inwestycji. Znajduje się wśródwzgórz i lasów w pobliżu westernowego miasteczka Mrongoville naskraju Mrągowa. Będzie miała długość 252 m i przejdzie łukiem nad rzekąDajną oraz lokalnymi drogami.

 

Buduje się na Warmii i Mazurach

3,4 mld zł to wartość inwestycji realizowanych obecnie na drogach krajowychWarmii i Mazur. Prace toczą się na 108 km dróg krajowych, z czego 81,5km to budowa  dwujezdniowej drogi ekspresowej S7. Inwestycja ta jestrealizowana na trzech odcinkach, z których Elbląg – Pasłęk, odługości ok. 14 km w ciągu najbliższych kilku tygodni zostanie oddany doużytku.

 

Zachodnia obwodnica Mrągowa otwarta

W południe, 17 czerwca, otwarto zachodnią obwodnicę Mrągowa w ciągu drogikrajowej nr 59. Inwestycja o wartości ponad 153 mln zł trwała dwa lata izostała zrealizowana dzięki unijnemu dofinansowaniu z Programu OperacyjnegoRozwój Polski Wschodniej.

 

Nowe obwodnice z Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej

GDDKiA zajmuje się realizacją 10 projektów podstawowych dotyczącychbudowy obwodnic na drogach krajowych w ramach Programu OperacyjnegoRozwój Polski Wschodniej. Pierwszy projekt został już zakończony– w czerwcu 2011 roku oddano do ruchu obwodnicę Mrągowa (wartośćprojektu – ponad 150 mln zł). Kolejnych 5 inwestycji jest w budowie, ajedna oczekuje na wejście Wykonawcy na plac budowy. Realizacja następnychtrzech projektów rozpocznie się w 2012 roku.

 

Ekspresowe inwestycje na Warmii i Mazurach

3,4 mld zł to wartość inwestycji realizowanych w 2011 roku na drogachkrajowych Warmii i Mazur. Prace toczyły się na 108 km dróg krajowych, zczego 81,5 km to budowa  dwujezdniowej drogi ekspresowej S7.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Mragowa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019