Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Mszczonowa X

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Mszczonowa

Spróbuj też wyszukać: obwodnica mszczonowa otwarcie ofert

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

Jest pozwolenie dla obwodnicy Mszczonowa

Wojewoda mazowiecki zatwierdził projekt budowlany i wydał pozwolenie nabudowę obwodnicy Mszczonowa, która znajdzie się w ciągu drogi krajowejnr 50. Jest to pierwsze w naszym kraju pozwolenie w pełni zgodne z wymogamiprawa Unii Europejskiej.

 

W przyszłym roku obwodnica Mszczonowa

Podpisano umowę na budowę obwodnicy Mszczonowa na drodze krajowej nr 50 odwybudowanego węzła Mszczonów I (na przecięciu dróg krajowych Nr50 i 8) do zmodernizowanego odcinka drogi krajowej nr 50. Wykonawca wybudujeponad 6-kilometrowy odcinek trasy za 68 mln złotych w ciągu 15 miesięcy oddaty rozpoczęcia robót.

 

Powstaje obwodnica na Mazowszu

Rozpoczął się drugi etap budowy obwodnicy Mszczonowa w ciągu drogi krajowejnr 50 (woj. mazowieckie). Zadanie obejmuje budowę trasy o długości 6,3 km.Koszt budowy II-etapu obwodnicy od wybudowanego węzła Mszczonów I (naprzecięciu dróg krajowych Nr 50 i 8) do zmodernizowanego odcinka drogikrajowej nr 50 wynosi 68 mln złotych.

 

Podpisano umowy na budowę ponad 1000 km dróg

Przez niespełna dwa lata podpisano umowy na budowę 1024 km drógkrajowych, w tym na 463 km autostrad oraz 561 km dróg ekspresowych,obwodnic i dużych przebudów dróg – poinformowałoMinisterstwo Infrastruktury.

 

Autostradowe przetargi na finiszu

Koniec przetargów na projekty i budowę autostrad w ramach rządowegoProgramu Budowy Dróg Krajowych w latach 2008 – 2012. Ostatniogłoszony przetarg dotyczy budowy autostrady A4 na trasie Rzeszów– Jarosław. Przed Mistrzostwami Europy w piłce nożnej UEFA EURO 2012 mabyć około 2 tys. km autostrad.

 

Do czerwca 2010 umowy na 500 km autostrad i ekspresówek

Do końca pierwszej połowy 2010 roku resort infrastruktury planuje podpisanieumów na budowę 500 kilometrów dróg ekspresowych, autostradi obwodnic - zapowiedział minister infrastruktury Cezary Grabarczyk.

 

Budowa dróg w Polsce: podsumowanie 2009 r. i prognoza 2010 r.

Rok 2009 minął drogowcom pod znakiem przygotowań budowy dróg krajowychw Polsce. Oddano niespełna 89 kilometrów autostrad ale udało sięogłosić wszystkie przetargi na autostrady, które są ujęte dorealizacji w Programie Budowy Dróg Krajowych w latach 2008-2012. W 2009roku na budowę i poprawę infrastruktury drogowej wydano nieco ponad 18 mldzł, w przyszłym roku ma to być około 30 mld zł. Jednak 2010 rok dlaautostrad zapowiada się jeszcze gorzej, bo nowych kilometrów będzie jakna lekarstwo. Na przysłowiowe rozwiązanie worka przyjdzie nam poczekać domistrzostw EURO 2012. Wtedy to, jak zapowiada rząd, sieć autostrad w naszymkraju będzie liczyć około 2 tys. kilometrów (w 2011 r. powstanieokoło 122 km a w 2012 r. ponad 790 km).

 

Obwodnica Mszczonowa przed terminem

Pierwsi kierowcy pojechali już nowowybudowaną obwodnicą Mszczonowa (woj.mazowieckie). Kontrakt, o wartości 68 mln zł, miał zostać ukończony wciągu 15 miesięcy od rozpoczęcia robót (z wyłączeniem3-miesięcznego okresu zimowego), czyli do marca 2011r. Prace zostały jednakzrealizowane 5 miesięcy przed terminem umownym.

 
 

Wątek na forum: Obwodnica Mszczonowa przed terminem

No proszę! A jednak można! Mam nadzieję, że to konsorcjum coś jeszcze dostanie do wybudowania! PS. Czekałem na tę obwodnicę z niecierpliwością (jak i Żyrardowa, ale tam ponoć kicha!), gdyż jeżdżę tędy dość często. ~Jotgie

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Mszczonowa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019