Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Muszyny X

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Muszyny

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Oddano drogę Dąbrowa Tarnowska - Wojnicz

Zakończyła się modernizacja drogi wojewódzkiej nr 975 na odcinku DąbrowaTarnowska - Wojnicz w woj. małopolskim. Jej stan już od dłuższego czasuwymagał gruntownego remontu. Popękana, nieodwodniona i usiana licznymikoleinami jezdnia stanowiła duże zagrożenie dla bezpieczeństwa ruchudrogowego. Koszt remontu to prawie 10 mln zł, znaczna część środków(około 7 mln zł) pochodziła ze ZPORR.

 

Małopolska: największa pula na drogi

Przygotowany przez zarząd województwa małopolskiego Wieloletni PlanInwestycyjny zakłada realizację 121 zadań w latach 2007-2013 roku.Priorytetem są inwestycje drogowe, na które przeznaczono blisko 1,7 mldzł z 3 mld zł.

 

Obwodnica Muszyny coraz bliżej

Coraz bliżej do rozpoczęcia budowy obwodnicy Muszyny (woj. małopolskie).Gotowe są decyzje środowiskowe i dokumenty do uzyskania pozwolenia na budowę.Inwestycja ma ruszyć w połowie roku i zakończyć się w połowie 2012 roku.

 

Nowe skrzyżowania na planowanej obwodnicy Muszyny

Powstaną dwa nowe skrzyżowania drogi wojewódzkiej 971 z planowanąobwodnicą Muszyny (powiat nowosądecki, woj. małopolskie). Nowe skrzyżowaniapowstaną u zbiegu drogi wojewódzkiej i ulicy Antoniego Kity oraz drogiwojewódzkiej z ulicą Kościelną.

 

Za dwa lata nowe kilometry wokół Muszyny

Rusza budowa obwodnicy Muszyny w województwie małopolskim. Kosztinwestycji to ponad 27,5 mln zł, z czego ponad 23,5 mln zł stanowi dotacjaunijna w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego. Obwodnica mabyć gotowa już za dwa lata.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Muszyny".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019