Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Niemodlina X

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Niemodlina

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Wątek na forum: Są widoki na obwodnicę Nysy i Niemodlina

w końcu cos się dzieje na naszych terenach - jeszcz obwodnica złotego stoku i kłodzka i mozna smiało jechac do czech:) ~switek

 

Obwodnice Nysy i Niemodlina dopiero w 2010

Podczas wizyty w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Opolskiego,wiceminister infrastruktury zapowiedział, że rozpoczęcie budowy obwodnic Nysyi Niemodlina jest planowane na 2010 rok, chociaż trasy nie są uwzględnione wprogramie budowy dróg.

 

Tak dla Nysy, Niemodlin musi poczekać

Opolszczyzna od dawna stara się o budowę obwodnic Nysy i Niemodlina. Nieznalazły się one w programie budowy dróg krajowych na lata 2008-2012.Ostatnio jednak minister Cezary Grabarczyk zapewnił, że budowa obwodnicy Nysyzostanie wpisana do programu budowy dróg krajowych. Obwodnica Niemodlinamusi poczekać.

 

Są widoki na obwodnicę Nysy i Niemodlina

Podpisano promesę na uruchomienie środków na realizację dokumentacjiobwodnic Nysy i Niemodlina. GDDKiA ogłosiła już przetarg opracowaniedokumentacji projektowej obwodnicy Nysy. Jak zapewnił minister infrastruktury -dokumentacja dla obwodnic w  Nysie i Niemodlinie może powstać w ciągudwóch lat  i przeznaczona zostanie na to kwota 15 mln zł.

 

KOPI w sprawie obwodnicy Niemodlina

30 marca 2010 roku w Warszawie odbędzie się posiedzenie Komisji OcenyProjektów Inwestycyjnych (KOPI) przy Generalnym Dyrektorze DrógKrajowych i Autostrad. Posiedzenie będzie poświęcone obwodnicy Niemodlina.KOPI jest ostatnim „krokiem” przed złożeniem wniosku o decyzję ośrodowiskowych uwarunkowaniach realizacji obwodnicy Niemodlina.

 

Wybrano wariant obwodnicy Niemodlina

Komisja Oceny Projektów Inwestycyjnych (KOPI) stwierdziła, żerekomendowany przez GDDKiA wariant IV obwodnicy Niemodlina jest najlepszy. Jestto najbardziej wysunięty na południe wariant spośród czterech branychpod uwagę. Jest on najdłuższy (około 11,5 km), ale jednocześnie najtańszyspośród rozpatrywanych wariantów. Opolski oddział GDDKiA planujerozpocząć budowę obwodnicy na początku 2012 roku. Budowa potrwa około 2lat, a jej koszt, to około 328 mln zł.

 

Będą pieniądze na obwodnice Nysy i Niemodlina

Budowa obwodnic Nysy i Niemodlina trafiła już na listę Krajowego ProgramuBudowy Dróg i Autostrad sporządzaną w Ministerstwie Infrastruktury. Narazie nie wiadomo, jaki będzie finalny koszt budowy obydwu obwodnic. Pewnejest, że w co najmniej 80 procentach zostaną wykorzystane środki z puli 28mld Euro zadeklarowanych przez Unię Europejską na program Infrastruktura iŚrodowisko.

 

Decyzja środowiskowa dla obwodnicy Niemodlina

Została wydana  decyzja o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowyobwodnicy miasta Niemodlina w ciągu drogi krajowej Nr 46 wedługrekomendowanego wariantu IV.

 

Opolskie: będą obwodnice

Rada Ministrów przyjęła zmodyfikowany program Budowy DrógKrajowych i Autostrad. W programie ujęto pięć obwodnic z województwaopolskiego.

 

Opolszczyzna chce obwodnic

Spośród czternastu planowanych w rządowym Programie Budowy DrógKrajowych na lata 2011 – 2015 obwodnic, trzy (Niemodlina, Nysy iKędzierzyna-Koźla) miały być budowane na terenie województwaopolskiego. Z doniesień medialnych wynika, że wypadły wszystkie.   

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Niemodlina".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019