Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Nowej X

Rudy X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Nowej Rudy

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Obwodnica Nowej Rudy na raz i dwa

Z końcem bieżącego roku powinny zakończyć się prace przy budowiepierwszego etapu obwodnicy Nowej Rudy w ciągu drogi wojewódzkiej nr 381.Niebawem ruszą także prace przy jej drugim etapie. Na oba przedsięwzięciaudało się pozyskać dofinansowanie z środków unijnych.

 

Nowa droga w Stalowej Woli

Zakończyły się prace przy budowie drogi przez tereny przemysłowe HutaStalowa Wola i specjalnej strefy ekonomicznej. Łączna wartość inwestycji toponad 14 mln złotych. Nowa droga została nazwana imieniem WładysławaGrabskiego jednego z pomysłodawców i twórców COP-u.

 

Ruszyła budowa obwodnicy Zgorzelca

4 grudnia 2006 r. odbyło się uroczyste „wbicie pierwszej łopaty”na terenie przeznaczonym pod budowę obwodnicy Zgorzelca. Wykonawcą prac owartości ponad 25 mln zł jest Skanska. Planowany termin zakończeniainwestycji to czerwiec 2007 r.

 

Obwodnica im. Jana Pawła II

Aleja Jana Pawła II, taką nazwę nosi oficjalnie od 19 grudnia drugi etapbielawskiej (woj. dolnośląskie) obwodnicy. Koszt prac budowlanych sięgnąłponad 3 mln euro. Z nowego odcinka obwodnicy kierowcy mogli korzystać już odkwietnia br. miesięcy.

 

Wkrótce rusza II etap noworudzkiej obwodnicy

Już wkrótce rusza II etap budowy obwodnicy Nowej Rudy (woj.dolnośląskie) w ciągu drogi wojewódzkiej nr 381. Harmonogramprzewiduje, że prace budowlane dla drugiego etapu potrwają do połowy 2008roku.

 

Zielone światło dla dolnośląskich inwestycji

Marszałek dolnośląski wprowadza w życie plan radykalnego przyspieszeniabudowy dróg i mostów na Dolnym Śląsku. Głównym elementemjest nowy Wieloletni Plan Inwestycyjny. Dzięki temu w końcu możliwe będzierozpoczęcie realizacji ważnych inwestycji.

 

III etap obwodnicy Nowej Rudy

Podpisano umowę na prace budowlane dla III etapu obwodnicy Nowej RudyInwestycja obejmie m.in. budowę ronda w Ludwikowicach Kłodzkich oraz budowędwóch kilometrów obwodnicy.  III etap budowy obwodnicy NowejRudy (droga wojewódzka nr 381) będzie kosztował blisko 16 mln zł.Harmonogram prac przewiduje, że inwestycja zakończy się w listopadzieprzyszłego roku.

 

Miliony na drogi Dolnego Śląska

Blisko 45 milionów złotych, bo tyle wynosi pula przeznaczona na dotacjeunijne, to kwota przeznaczona m.in. na budowę lub przebudowę obwodnicmiejscowości i poprawę szlaków tranzytowych prowadzących przez miasta,a także na budowę i modernizację połączeń z głównymi drogamikrajowymi na Dolnym Śląsku. Największą szansę na dofinansowanie mająprojekty na południu regionu, „poniżej” autostrady A4 i A18.Wśród wybranych przez zarząd woj. dolnośląskiego propozycji znalazły się drogi w Jeleniej Górze, Karpaczu, Wałbrzychu, Bielawie, Świdnicy, Zgorzelcu, Ząbkowicach Śląskich, Wleniu i Osiecznicy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Nowej Rudy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019