Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Nowej X

Soli X

. Znaleziono 33 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Nowej Soli

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 33 wszystkich):

Oferty dla Nowej Soli

GDDKiA poinformowała o otwarciu ofert na budowę północnej obwodnicy NowejSoli, w ciągu drogi krajowej numer 3 (woj. lubuskie). Realizacja projektuzostała zaplanowana na lata 2005-2007 i jest jednym z etapów budowy drogiekspresowej S3.

 

Obwodnica Nowej Soli

Rozpocznie się budowa północnego obejścia Nowej Soli w ciągu drogi krajowejnr 3 Świnoujście - Jakuszyce. Jest to jedno z zadań służące dostosowaniukrajowej "trójki" do parametrów drogi ekspresowej.

 

Obwodnica Sulechowa

W drugiej połowie października 2006 roku oddana została do użytku obwodnicamiasta Sulechów w ciągu drogi krajowej nr 32.

 

Powstaje północna obwodnica Nowej Soli

Trwają prace przy budowie obwodnicy Nowej Soli. Mimo, ze część prac musiałapoczekać ze względu na prace archeologiczne mieszkańcy mogą liczyć, że zarok dzięki obwodnicy samochody ominą wąskie uliczki w centrum w miasta.

 

Zaawansowane prace na obwodnicy Nowej Soli

Na budowanej obwodnicy Nowej Soli, która znajdzie się w ciąguplanowanej drogi ekspresowej S3, trwają zaawansowane prace. Wykonano już ponad80 procent robót na 15,2 km odcinku trasy. Droga ma być gotowa już za 4miesiące.

 

Nowa Sól doczeka się obwodnicy

Jest dotacja dla obwodnicy Nowej Soli. Zarząd Województwa Lubuskiegozatwierdził do realizacji projekt pt. „Budowa obwodnicy Nowej Soli– etap I”, który został ujęty w Indykatywnym PlanieInwestycyjnym Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.Całkowita wartość projektu wynosi 36 mln 610 tys. zł, z czego dofinansowanieto 85 procent. Droga zostanie oddana do użytku w listopadzie 2012 roku.

 

Jest zgoda na budowę obwodnicy Nowej Soli

Po powtórnej ocenie projektu przez Departament Lubuskiego RegionalnegoProgramu Operacyjnego, Zarząd Województwa Lubuskiego wyraził zgodę narealizację inwestycji pn. „Budowa obwodnicy Nowej Soli - Etap I".

 

Powstaje południowa obwodnica Nowej Soli

W czerwcu rozpoczęto budowę południowej obwodnicy Nowej Soli. Trasa pozwolina przeniesienie ruchu tranzytowego z miasta oraz ułatwi dotarcie do strefyekonomicznej potencjalnym inwestorom. Kosztuje 46 mln zł i została wpisana naListę projektów kluczowych samorządu województwa przez cootrzyma dofinansowanie z pieniędzy unijnych z LRPO (przeszło 37milionów złotych).

 

Utrudnienia w związku z budową obwodnicy Nowej Soli

Zmiany w organizacji ruchu szykują się w Nowej Soli w woj. lubuskim.Utrudnienia, które czekają kierowców spowodowane są budowaobwodnicy miejscowości.

 

Obwodnica Nowej Soli na mapie drogowej Polski

W ciągu dróg województwa lubuskiego pojawiła się obwodnicaNowej Soli. Jej budowa wyniosła 46,5 mln zł.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Nowej Soli".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019