Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Nowogardu X

. Znaleziono 28 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Nowogardu

Spróbuj też wyszukać: obwodnica nowogard

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 28 wszystkich):

Obwodnica Nowogardu czeka na wykonawcę

GDDKiA zaprosiła firmy do składania ofert cenowych w przetargu na budowęobwodnicy Nowogardu w ciągu drogi ekspresowej S6. Jeżeli nie będziekomplikacji to w styczniu zostanie podpisana umowa z wykonawcą.

 

Obwodnica dla Nowogardu za 161,5 mln?

161,5 mln zł – to najniższa złożona oferta cenowa za wybudowanieobwodnicy Nowogardu w ciągu drogi krajowej nr 6. Droga ominie Nowogard odpółnocnego zachodu, wyprowadzi z miasta uciążliwy ruch tranzytowy natrasie Gdańsk-Szczecin, którego znaczną część stanowią samochodyciężarowe.

 

Obwodnica Nowogardu za połowę ceny

Budowa obwodnicy Nowogardu może wynieść połowę  kwoty określonej wpierwotnym kosztorysie. Najniższą cenę za wybudowanie obwodnicy zaoferowałBudimex - 161,5 mln zł.

 

Wątek na forum: Obwodnica dla Nowogardu za 161,5 mln?

Wreszcie! Ale póki nie jest za późno, szczecińska GDDKiA mogłaby poważnie rozważyć zmianę trasy S6 od Nowogardu w kierunku Kołobrzegu i tam wspólnie z S11 wybudować porządną drogę w stronę Koszalina. Inaczej ruch na obydwu krajówkach DK6 i DK11 jest zbyt mały, żeby zaczynać budowę w ciągu najbli...

 

22 miesiące na obwodnicę Nowogardu

Szczeciński Oddział GDDKiA podpisał z firmą Budimex S.A. umowę na budowęobwodnicy Nowogardu w ciągu drogi krajowej numer 6. Wartość kontraktu wynosiponad 161,5 mln złotych. Obwodnica powstanie w ciągu 22 miesięcy.

 

Blisko półmetka obwodnicy Nowogardu

Zima nie przeszkadza w budowie obwodnicy Nowogardu w ciągu drogi ekspresowejS6. Inwestycja rozpoczęła się w kwietniu ubiegłego roku. Obecniezaawansowanie prac zbliża się do 40 procent. Już za rok kierowcypodróżujący szóstką nad morze nie będą musieli stać wkorkach na ulicach Nowogardu.

 

Majówka nad Bałtykiem ? wcześniej zaplanuj trasę

Na drogach Pomorza Zachodniego w kilku miejscach trwają roboty.  Dlategoplanując majowe wojaże do nadmorskich miejscowości lepiej wcześniejzaplanować trasę przejazdu, tak by uniknąć krytycznych miejsc na drogach.

 

Na Pomorzu Zachodnim powstają nowe obwodnice

Na drogach Pomorza Zachodniego w kilku miejscach trwają prace budowlane.Powstają obwodnice: Nowogardu, Parłówka i Miękowa.Podróżujący muszą uważać na utrudnienia w ruchu.

 

Nowe obwodnice na Pomorzu Zachodnim

Powstają nowe obwodnice na krajowej szóstce i trójce. Miękowo iParłówko ominiemy jeszcze podczas tych wakacji, a Nowogard przed końcemroku. Zakończenie robót na wszystkich 3 inwestycjach jest planowane posezonie wakacyjnym. - Chcemy aby kierowcy jak najszybciej mogli korzystać z nowych dróg. Jeszcze podczas wakacji planujemy techniczne otwarcie jednych jezdni na obwodnicach Miękowa i Parłówka. Będzie to miało pozytywny wpływ na płynność ruchu na drodze krajowej nr 3 i pozwoli na sprawne wykonywanie prac na obecnym przebiegu „trójki”– informuje GDDKiA.

 

Obwodnica Nowogardu z dofinansowaniem unijnym

Komisja Europejska wydała decyzję potwierdzającą wkład finansowy dla budowyobwodnicy miasta Nowogard w ciągu drogi S6.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Nowogardu".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019