Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Nysy X

. Znaleziono 27 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Nysy

Spróbuj też wyszukać: mosty w nysie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 27 wszystkich):

Kłopot z obwodnicą Olesna

Planowana obwodnica Olesna w ciągu drogi krajowej nr 11 (Kołobrzeg –Bytom) ma liczyć około 23 kilometry. Jednak nadal nie wiadomo kiedy ruszy jejbudowa, ponieważ już kilka propozycji przebiegu trasy odrzucili lokalnisamorządowcy i mieszkańcy.

 

Obwodnice Nysy i Niemodlina dopiero w 2010

Podczas wizyty w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Opolskiego,wiceminister infrastruktury zapowiedział, że rozpoczęcie budowy obwodnic Nysyi Niemodlina jest planowane na 2010 rok, chociaż trasy nie są uwzględnione wprogramie budowy dróg.

 

Jest decyzja środowiskowa dla obwodnicy Nysy

Regionalna Dyrekcja Środowiska w Opolu wydała decyzję środowiskowądotyczącą budowy obwodnicy Nysy. Decyzja obejmuje wariant VI obwodnicy - byłon rekomendowany przez GDDKiA. Budowa będzie mogła ruszyć jednaknajwcześniej w 2011 roku.

 

Tak dla Nysy, Niemodlin musi poczekać

Opolszczyzna od dawna stara się o budowę obwodnic Nysy i Niemodlina. Nieznalazły się one w programie budowy dróg krajowych na lata 2008-2012.Ostatnio jednak minister Cezary Grabarczyk zapewnił, że budowa obwodnicy Nysyzostanie wpisana do programu budowy dróg krajowych. Obwodnica Niemodlinamusi poczekać.

 

Są widoki na obwodnicę Nysy i Niemodlina

Podpisano promesę na uruchomienie środków na realizację dokumentacjiobwodnic Nysy i Niemodlina. GDDKiA ogłosiła już przetarg opracowaniedokumentacji projektowej obwodnicy Nysy. Jak zapewnił minister infrastruktury -dokumentacja dla obwodnic w  Nysie i Niemodlinie może powstać w ciągudwóch lat  i przeznaczona zostanie na to kwota 15 mln zł.

 

Będą pieniądze na obwodnice Nysy i Niemodlina

Budowa obwodnic Nysy i Niemodlina trafiła już na listę Krajowego ProgramuBudowy Dróg i Autostrad sporządzaną w Ministerstwie Infrastruktury. Narazie nie wiadomo, jaki będzie finalny koszt budowy obydwu obwodnic. Pewnejest, że w co najmniej 80 procentach zostaną wykorzystane środki z puli 28mld Euro zadeklarowanych przez Unię Europejską na program Infrastruktura iŚrodowisko.

 

Planowany przebieg obwodnicy Nysy

Projektowana obwodnica m. Nysa w ciągu dróg krajowych nr 46 i 41zlokalizowana jest na terenie powiatu nyskiego województwa opolskiego iprzebiegać będzie w obrębie gminy Nysy. Tereny zajęte pod obwodnicę toprzede wszystkim tereny upraw rolnych oraz tereny łąkowe.

 

Pod koniec roku przetarg na obwodnicę Nysy

Minister transportu, Sławomir Nowak zapowiedział, że na przełomie listopadai grudnia zostanie ogłoszony przetarg na wybór wykonawcy, któryzbuduje ponad 16-kilometrową obwodnicę Nysy. - Obwodnica ma nie tylkoodciążyć centrum miasta, przez które każdej doby przejeżdża ok. 17tys. aut, ale też skomunikować rozszerzoną Wałbrzyską Specjalną StrefęEkonomiczną – zaznaczył Minister Sławomir Nowak.

 

Znamy oferty na budowę obwodnicy Nysy

Opolski Oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradprzedstawił oferty na realizację budowy obwodnicy Nysy w ciągu drógkrajowych nr 46 i 41. Do przetargu wystartowało 8 oferentów. Ofertyrozpoczynają się od ponad 307 mln zł do blisko 492 mln zł. Kosztorysinwestorski opiewał na kwotę 426 milionów złotych.

 

Jest zgoda na obwodnicę Nysy

Opolski Urząd Wojewódzki wydał zezwolenie na zaprojektowanie iwybudowanie obwodnicy Nysy w ciągu dróg krajowych 46 i 41. Zgodnie zzałożeniami kierowcy pojadą obwodnicą w drugiej połowie 2017 roku.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Nysy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019