Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Olecka X

. Znaleziono 29 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Olecka

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 29 wszystkich):

Przetarg na obwodnicę Olecka

GDDKiA w Olsztynie ogłosiła przetarg na budowę obwodnicy Olecka. Jak dobrzepójdzie jeszcze w tym roku zostanie podpisana umowa z wykonawcą.

 

Ile za obwodnicę Olecka?

Otwarto oferty w przetargu na budowę obwodnicy Olecka w ciągu drogi krajowejnr 65 (woj. warmińsko-mazurskie). Obwodnica pobiegnie po zachodniej stroniemiasta. Wykonawca będzie miał 15 miesięcy na realizację inwestycji (zwyłączeniem okresów zimowych). Najniższa oferta cenowa w przetargu toponad 109 mln zł.

 

Obwodnice Olecka i Ełku z unijnym dofinansowaniem

Podpisano porozumienia w sprawie dofinansowania projektów pn.Obwodnica Olecka w ciągu drogi krajowej nr 65” orazObwodnica Ełku (etap III i IV) w ciągu drogi krajowej nr 16 i nr65” ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego wramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej.

 

Obwodnica Olecka w ciągu DK 65

Podpisano umowę na budowę obwodnicy Olecka w ciągu drogi krajowej nr 65 (woj.warmińsko-mazurskie). Wykonawcą robót o wartości ponad 109 mln złjest konsorcjum firm, którego liderem jest EUROVIA POLSKA S.A. Wykonawcana wykonanie zadania będzie miał 15 miesięcy bez okresów zimowych (od15 grudnia do 15 marca). 

 

Buduje się na Warmii i Mazurach

3,4 mld zł to wartość inwestycji realizowanych obecnie na drogach krajowychWarmii i Mazur. Prace toczą się na 108 km dróg krajowych, z czego 81,5km to budowa  dwujezdniowej drogi ekspresowej S7. Inwestycja ta jestrealizowana na trzech odcinkach, z których Elbląg – Pasłęk, odługości ok. 14 km w ciągu najbliższych kilku tygodni zostanie oddany doużytku.

 

Nowe obwodnice z Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej

GDDKiA zajmuje się realizacją 10 projektów podstawowych dotyczącychbudowy obwodnic na drogach krajowych w ramach Programu OperacyjnegoRozwój Polski Wschodniej. Pierwszy projekt został już zakończony– w czerwcu 2011 roku oddano do ruchu obwodnicę Mrągowa (wartośćprojektu – ponad 150 mln zł). Kolejnych 5 inwestycji jest w budowie, ajedna oczekuje na wejście Wykonawcy na plac budowy. Realizacja następnychtrzech projektów rozpocznie się w 2012 roku.

 

Inwestycje w 2011 na drogach krajowych Warmii i Mazur

3,4 mld zł to wartość inwestycji realizowanych w 2011 roku na drogachkrajowych Warmii i Mazur. Prace toczą się na blisko 90 km drógkrajowych, z czego 67,5 km to budowa  dwujezdniowej drogi ekspresowej S7.Inwestycja ta jest realizowana na dwóch odcinkach: Pasłęk –Miłomłyn i Olsztynek – Nidzica wraz z obwodnicą Olsztynka. Zadania tebędą gotowe w lipcu przyszłego roku. Ich łączna wartość to ponad 2,2 mldzł.

 

Ekspresowe inwestycje na Warmii i Mazurach

3,4 mld zł to wartość inwestycji realizowanych w 2011 roku na drogachkrajowych Warmii i Mazur. Prace toczyły się na 108 km dróg krajowych, zczego 81,5 km to budowa  dwujezdniowej drogi ekspresowej S7.

 

Powstają nowe obwodnice na wschodzie Polski

Na mapie wschodniej Polski powstają nowe kilometry dróg. W większościsą to nowe obwodnice, które wyprowadzają uciążliwy ruch tranzytowy izwiększają bezpieczeństwo. Swoich obwodnic doczekali się już mieszkańcyJędrzejowa, Jarosławia, Frampola i Olecka. Inwestycje realizowane są przywsparciu Programu Rozwoju Polski Wschodniej.

 

Bezpieczniej na warmińsko-mazurskich obwodnicach

Zarządcy dróg, policjanci, inspektorzy transportu oraz przedstawicieleśrodowisk naukowych na przykładzie obwodnic Olecka i Mrągowa podsumowalidotychczasowe doświadczenia z budowy dróg o bezpiecznym przekroju 2+1.Realizacja dwóch inwestycji możliwa była dzięki dofinansowaniu zProgramu Rozwój Polski Wschodniej.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Olecka".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019