Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Olkusza X

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Olkusza

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

33 km odnowionej drogi

Ponad 30 mln zl pochłonął zakończony właśnie remont 33-kilometrowegoodcinka drogi nr 773 Sieniczno - Wesoła w województwie małopolskim. 22 mlnzł (75%) przeznaczonych na ten cel pochodziło ze środków ZPORR.

 

Obwodnica potrzebna od zaraz

Władze powiatu olkuskiego wpisały projekt budowy olkuskiej obwodnicy dolokalnej strategii rozwoju i starają się pozyskać pieniądze z europejskiegofunduszu spójności. Wcześniej jednak musi zostać zatwierdzony projektzagospodarowania przestrzennego uwzględniający protesty mieszkańców(wyłączenie terenów leśnych z projektu) co niestety się opóźnia.

 

Szansa dla małopolskich obwodnic

Samorząd woj. małopolskiego zatwierdził listę projektów proponowanychdo realizacji w ramach Programu Operacyjnego „Infrastruktura iŚrodowisko”. Małopolskie przedsięwzięcia będą konkurować złódzkimi, wielkopolskimi i śląskimi w staraniach o pieniądze zdodatkowej puli 600 mln euro.

 

Małopolska bogatsza w obwodnice

Siedem małopolskich obwodnic doczeka się realizacji w ramach programu"Infrastruktura i Środowisko" dzięki dodatkowym funduszom z UE.

 

Małopolska: największa pula na drogi

Przygotowany przez zarząd województwa małopolskiego Wieloletni PlanInwestycyjny zakłada realizację 121 zadań w latach 2007-2013 roku.Priorytetem są inwestycje drogowe, na które przeznaczono blisko 1,7 mldzł z 3 mld zł.

 

Obwodnica w programie

Projekt budowy obwodnicy Olkusza trafił na listę kluczowych projektówMałopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego, który będzierealizowany w latach 2007-2013.

 

Nowy łącznik pozwoli ominąć Kraków

Kierowcy mogą już pojechać nowym odcinkiem drogi krajowej z węzłamiModlnica i Radzikowskiego (woj. małopolskie). Trasa zapewnia bezpośredniepołączenie drogi krajowej nr 94 z A4 i S7 z ominięciem wjazdu do Krakowa.Nowy odcinek drogi o długości 2,5 km ma klasę GP.

 

Obwodnica Olkusza za dwa lata

Ruszyła budowa obwodnicy Olkusza. Inwestycja kosztować będzie 26 mln zł., zczego ponad 22 mln zł dołożyła Unia. Zakończenie inwestycji planowane jestjuż za dwa lata.

 

Wątek na forum: Powstaje obwodnica Olkusza

No to jak to zbudują to A4 trzeba będzie powoli zamykać:-( ~PaRi

 

Obwodnica Olkusza otwarta

Zakończył się I etap budowy obwodnicy Olkusza w ciągu drogiwojewódzkiej nr 783. Inwestycja poprawi bezpieczeństwo i komfortpodróżowania oraz wpłynie na rozwój gospodarczy Olkusza.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Olkusza".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019