Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Ostrowca X

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Ostrowca

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Obwodnica Nowej Słupi zaopiniowana

Dwa kilometry długości będzie miała planowana do budowy obwodnica NowejSłupi. Zarząd Województwa Świętokrzyskiego zaopiniował wnioseklokalizacyjny, co pozwoli na uruchomienie dalszego procesu inwestycyjnego.

 

Obwodnica Jędrzejowa z funduszy Rozwój Polski Wschodniej

Ponad 100 mln zł dofinansowania ma zasilić budowę  obwodnicy Jędrzejowaw ciągu drogi krajowej 78. To pierwszy wniosek o dofinansowanie inwestycjidrogowej w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej.

 

Konsultacje dla DK 9 i 42 oraz obwodnicy Ostrowca

Mieszkańcy gmin Kunów i Sadowie (woj. świętokrzyskie) zostalizapoznani z wariantami planowanej inwestycji, jaką jest budowa drógkrajowych 9 i 42 na odcinku od granicy gminy Brody do granicy gminyOpatów wraz z obwodnicą Ostrowca Świętokrzyskiego. Do końca tego rokuma powstać raport oddziaływania wariantów inwestycji na środowisko.Następnie GDDKiA złoży wniosek o decyzję o środowiskowych uwarunkowaniachzgody na realizację inwestycji.

 

Nowy wariant obwodnicy Ostrowca

Powstał dodatkowy wariant przebiegu obwodnicy Ostrowca w ciągu drogi krajowejnr 9. Nowy wariant został opracowany ze względu na koniecznośćuwzględnienia nowego obszaru chronionego Natura 2000. Około 16-kilometrowaobwodnica Ostrowca Świętokrzyskiego jest fragmentem zadania „Budowaodcinka Brody – Opatów  dróg krajowych 42 i 9”.Cały odcinek ma około 26 km długości i w przyszłości ma połączyć noweprzejście przez Starachowice z obwodnicą  Opatowa.

 

Obwodnica wokół Nowej Słupi

Obwodnica wokół Nowej Słupi jest już oficjalnie otwarta. Bezkolizyjniei szybko można dojechać drogą wojewódzką z Kielc do OstrowcaŚwiętokrzyskiego. Inwestycja obejmowała rozbudowę drogi wojewódzkiejnr 751 na odcinku Nowa Słupia – Ostrowiec Świętokrzyski wraz z budowąobwodnicy Nowej Słupi. To największa w tym roku inwestycja drogowa w regionie.Kosztowała około 80 mln zł  i była współfinansowana ześrodków unijnych.

 

Trasa Brody - Opatów i obwodnica Ostrowca w zgodzie ze środowiskiem

Znany jest już wariant przebiegu dwujezdniowej drogi nr 42 i 9 na odcinku Brody– Opatów wraz z obwodnicą Ostrowca Świętokrzyskiego. Decyzję ośrodowiskowych uwarunkowaniach dla tego przedsięwzięcia wydał RegionalnyDyrektor Ochrony Środowiska na wniosek Generalnej Dyrekcji DrógKrajowych Autostrad.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Ostrowca".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019