Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Pabianic X

. Znaleziono 27 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Pabianic

Spróbuj też wyszukać: pabianic

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 27 wszystkich):

S14 – zachodnia obwodnica Łodzi

Ponad 40 km zachodnia obwodnica Łodzi – droga ekspresowa S14 to kluczowainwestycja. Budowa drogi ma być realizowana w latach 2009-2013, jednak najpierwtrzeba wybrać wariant przebiegu trasy. W związku z tym rozpoczęły siękonsultacje w sprawie lokalizacji drogi.

 

Ekspresowa obwodnica Pabianic w 2011?

Wszystko wskazuje na to, że już jesienią rozpocznie się budowa zachodniejobwodnicy Pabianic, czyli fragmentu trasy ekspresowej S14. GDDKiA oddziałŁódź ogłosiła już przetarg na wykonanie zadania.

 

Umowy na kolejne odcinki autostrady A1 podpisane

W łódzkim oddziale GDDKiA podpisano umowy na budowę kolejnego fragmentuautostrady A1 oraz obwodnicy Pabianic. A1 na odcinkach Sójki –Kotliska i Piątek – Stryków będą gotowe w czerwcu 2012 roku.Obwodnicą pojedziemy pół roku wcześniej – zapewniają drogowcy.

 

Obwodnica Pabianic już w budowie

26 lipca br. rozpoczęła się budowa zachodniej ponad 15 km obwodnicy Pabianic.Inwestycja ma być ukończona do końca listopada 2011 r. Obwodnica będzie wprzyszłości częścią drogi ekspresowej S14 łączącej S8 w okolicachDobronia z autostradą A2 i DK 1 w okolicy Emilii.

 

Ekspresowa obwodnica Pabianic

Obwodnica Pabianic stanowi fragment planowanej trasy S-14 i będzie pierwszym wwojewództwie łódzkim odcinkiem trasy ekspresowej wybudowanym odpodstaw. Koszt budowy to 513 mln złotych. Trasa ma być oddana do ruchu wlistopadzie przyszłego roku.

 

Ułatwienia na przyszłej obwodnicy Pabianic

Gotowy jest już wiadukt w okolicach Portu Łódź na przyszłej obwodnicyPabianicObwodnica Pabianic to fragment przyszłej drogi ekspresowej S14.Zaczyna się w okolicach Portu Łódź, gdzie łączy się z ul.Pabianicką wiaduktem, a będzie się kończyć w Dobroniu. Trasa ma przedewszystkim umożliwić kierowcom płynny przejazd przez Pabianice. Odcinekobwodnicy pabianickiej od Ikei w Łodzi do Szynkielewa III (6 km) jest jużgotowy.

 

S14 wkrótce przejezdna

Trwają ostatnie prace porządkowe i odbiory techniczne na zachodniej obwodnicyPabianic (S14/ DK 14bis).

 

Obwodnica Pabianic pod ruchem

Otwarto obwodnicę Pabianic. Kierowcy nie muszą już tracić czasu w korkach bodo dyspozycji mają 15 kilometrów nowoczesnej, bezpiecznej trasy, trzywęzły i kilka wiaduktów. Nowa trasa to część Zachodniej ObwodnicyPabianic - droga ekspresowa S14. Dotychczas możliwy był przejazd nasześciokilometrowym odcinku z Łodzi do Szynkielewa tylko dla samochodówosobowych. W nocy z piątku na sobotę została przekazana do ruchu drugaczęść Zachodniej Obwodnicy Pabianic S14.

 

Krzywy wiadukt na obwodnicy Pabianic

Zakończyła się budowa obwodnicy Pabianic. Kierowcy mogą szybko i komfortowoominąć centrum miasta. Największe zaskoczenie budzi u nich„krzywy” wiadukt w pobliżu miejscowości Szynkielew.

 

Kolejne 120 km ekspresówek z dofinansowaniem unijnym

GDDKiA podpisała umowy o dofinansowanie na odcinkach: S8 w. Walichnowy -Łódź (A1)” oraz na S14 obwodnica Pabianic. Wartośćdofinansowania obu tych projektów w ramach Programu OperacyjnegoInfrastruktura i Środowisko to ponad 3,5 mld zł.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Pabianic".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019