Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Piotrkowa X

Trybunalskiego X

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Piotrkowa Trybunalskiego

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

Piotrków Trybunalski ma obwodnicę

Pierwsze samochody wjechały na obwodnicę Piotrkowa Trybunalskiego. Jejgłównym celem jest przeniesienie ruchu tranzytowego z drogi krajowej nr 12Kielce - Łódź, przebiegającej przez centrum Piotrkowa na obwodnicę miasta.Budowa obwodnicy pochłonęła 42,6 mln zł.

 

Ustalenia dla autostrad A1 i A2

Minister Transportu Jerzy Polaczek spotkał się z wojewodami: łódzkim,śląskim i mazowieckim oraz przedstawicielami kilku resortów iorganów administracji publicznej ws. budowy odcinków autostrady A1Stryków-Pyrzowice oraz A2 Stryków-Konotopa. Sektor transportuzapewnia, że trasy powstaną do końca 2010 roku.

 

Obwodnica Łodzi płatna

Autostrada A-1, która miała tworzyć zachodnią obwodnicę Łodzi,będzie płatna na odcinku przebiegającym obok miasta.

 

Którędy do Łodzi? – trzy warianty dla S8

Wiadomo, ze droga S-8 będzie tworzyła południową obwodnicę Łodzi –to tzw. łódzki wariant jej przebiegu. Planiści zaprojektowali trzywarianty drogi ekspresowej S-8. Wszystkie one przebiegają w okolicach Sieradza,Zduńskiej Woli, Pabianic i Łodzi, omijając je jednak z różnychstron.  Teraz mieszkańcy mogą zgłaszać swoje uwagi i sugestie. Zostanąone wzięte pod uwagę przed podjęciem ostatecznej decyzji.

 

Obwodnica dla Opoczna

29-go czerwca uroczyście rozpoczęto budowę obwodnicy Opoczna. Nowa trasa maza zadanie wyprowadzić ruch ciężki i tranzyt z drogi krajowej nr 12 zzatłoczonego centrum miasta. Przetarg na budowę obwodnicy Opoczna wygrałafirma Strabag Sp. Z o.o. oferując najniższą cenę (152 miliony złotych).Prace mają się zakończyć jesienią 2011 roku. Obwodnica Opoczna będziemiała blisko 8 kilometrów długości, ominie miasto od południa.

 

Drogowe wykopki na polskich krajówkach

Przed nami dwa długie listopadowe weekendy. Czas ten sprzyja wyjazdom. Niestetypodróżowanie po polskich krajówkach nie należy donajprzyjemniejszych między innymi z uwagi na niekończące się remonty iprzebudowy. A sezon na „drogowe wykopki” w pełni… Przedpodróżą warto zatem zapoznać się z niespodziankami jakie czekają nasna wyznaczonej trasie.

 

5 firm chce budować obwodnicę Piotrkowa

5 ofert wpłynęło do przetargu na wykonanie III etapu obwodnicypółnocno-południowej, która połączy ulicę Słowackiego zprojektowanym przedłużeniem ulicy Modrzewskiego w Piotrkowie Trybunalskim.Najdroższa oferta opiewa na blisko 5 mln zł a najtańsza na blisko 2,9 mlnzł. Firma, która wygra przetarg będzie miała 6 miesięcy na wykonanieinwestycji licząc od dnia podpisania umowy.

 

Bezpieczniej na DK 91 w Piotrkowie Trybunalskim

Podpisana została umowa o dofinansowanie dla projektu poprawy bezpieczeństwaruchu drogowego w ciągu drogi krajowej nr 91 w Piotrkowie Trybunalskim.Całkowity koszt realizacji projektu wynosi prawie 9,5 mln zł, w tymdofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego to blisko 7,3 mlnzł.

 

KOlejny etap obwodnicy Piotrkowa zgodnie z planem

Zgodnie z planem przebiegają prace związane z budową trzeciego odcinkaobwodnicy N-S w Piotrkowie Trybunalskim. Odcinek połączy ulicę Słowackiego zprojektowanym przedłużeniem ulicy Modrzewskiego.

 

S12 przez Piotrków?

Czy ekspresowa droga S12 przejdzie przez Piotrków Trybunalski? Takwygląda jeden z zarekomendowanych przez projektanta wariantów trasy.Władze Piotrkowa są skłonne zaakceptować takie rozwiązanie ale koniecznie zuwzglednieniem budowy nowego węzła, który usprawni wyprowadzenie ruchuz miasta.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Piotrkowa Trybunalskiego".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019